Kaminasaal 70 m2 • Jututuba 80 m2 (30-40 istekohta) • Ladvaruum 40 m2

Vaata rohkem Üks Maja pilte galeriist

Olete oodatud majja, et korraldada sündmusi pere ja sõprade keskel, tuua kokku enda meeskond töövälisesse, mõnusasse keskkonda või hoopis mõnel muul olulisel puhul, kui tahaks tunda end mugavalt ilusas, kvaliteetses keskkonnas!

Meil on täisvarustuses köök, tänu millele saame teile pakkuda kohapeal valminud toiduga cateringi ning loomulikult saab kööki ka ise kasutada.

Soovi korral aitame leida ka mõne huvitava praktika, mida osana enda sündmusest kõik koos kogeda, aga see ei ole eelduseks ruumide rentimisel.

Võimalik kogeda näiteks jooga erinevaid vorme, hingamisrännakuid või hoopis istuda kõik koos tseremoniaalse tee ringis. Kõik ideed ja soovid on teretulnud, aitame neid vajadusel ka teostada! Inspiratsiooni võid koguda meie sündmuste lehel või uurida, kes on need praktikud, kes majas enda ringe teevad SIIN.

Kindel on see, et kõik, millest teie sündmus kokku loodud saab, on eriline, huvitav, toob hetke, ühendab osalejaid, loob rõõmu ja heaolu pikemaks – ka edasi igapäeva ellu kui aeg on Majast lahkuda.

Saali rentimine 25-45 €/tund, sõltuvalt nädalapäevast, ruumist ja kellaaegadest.

Täismaja rent 300 €/päev.

Võta meiega ühendust parima lahenduse leidmiseks!

Kirjuta enda soovist info@yksmaja.ee

Vaata meie asukohta Google Maps rakenduses.

Võta ühendust