“Elu on UNI. See juhtub sinuga nii kaua, kuni sa magad. Siis kui sa ärkad oma unes, hakkad sa seda ise looma. Sellest hetkest muutub see müstiliseks teekonnaks nimega – ELU”. 

Igor on särav isiksus, kellest kiirgab loovust, sära ja südamlikkust. Ta on maailmarändur, kes on osa oma elust reisinud maailmas ringi, ammutades teadmisi ja kogemusi läbi elu eheduse kogemise. Ta on õppinud mitmete tuntud tantraõpetajate käe all ning uurinud inimkeha ning hinge iidseid tehnikaid.  Need sügavad kogemised on viinud teda teekonnale inspireerida ja tervendada inimesi, kes ta teele satuvad. 

Igapäevaselt pakub ta erinevaid teraapiaid, mis aitavad inimestel avastada enda uinunud potensiaali ning oma eheda olekuga avab inimestes võime näha oma andeid ning läbi selle hakata astuma samme, mis aitavad neil teha elus asju, mida nad tõeliselt naudivad ning milles andekad on. Ta pakub nii Helsingis kui Tallinnas tantristlikke teraapiaid ning samuti oma klientidele pikajalist elustiili nõustamist. 

Oma loomingulises väes on ta loonud väga erinevaid projekte. Ta teeb filme, on tulihingeline looduse aktivist, korraldab tantristlikke koolitusi ja retriite nii Eestis kui välismaal. Üheks tema missiooniks on tuua väge ja tervendust meestele. Läbi iseenda arengu ja kogemuse on ta loonud online koolituste platvormi kus mehed üle maailma saavad õppida, kuidas tulla tagasi oma väesse, õppida juhtima oma seksuaalenergiat ning suunata seda oma töösse, projektidesse ja suhetesse. 

Oma nime Eartchild on Igor saanud Aasia džunglis mediteerides. Olles saanud täielikult üheks loodusega, suhestudes taimedega, loodusjõududega ning loomadega, anti ühes sügavas meditatiivses seisundis talle tema praegune nimi- Eartchild, maalaps. 

Uuri Igori tegemiste kohta lisa:

www.learn2touch.com
www.superlover.me
www.thesecretoftantra.com

Youtube: https://www.youtube.com/c/Earthchildme
IG: @earthchild.me

Igor Earthchild