Usun, et iga hinge teekond on ainulaadne. Minu soov on toetada Sind isiklikul rännakul, aidates Sul avastada oma sisemist jõudu, rahu ja ühendust iseendaga.

Minu armastus jooga vastu sai alguse juba 12-aastaselt, kui lehitsesin esimest korda joogaraamatut, mille mu ema oli koju toonud. See oli esimene väike samm sellele suurele teekonnale, mis on olnud väljakutsuv, täis avastamist, kasvu ja tervenemist. Kuid sellegipoolest ei saanud tookord joogast veel mu igapäeva rutiini. Tõeline muutus toimus aastaid hiljem, kui alustasin oma rännakuid maailmas ja kohtusin inspireerivate joogaõpetajatega. Nad näitasid mulle joogat mitte ainult kui füüsilist treeningut, vaid pigem kui teed sügavama eneseteadvuse ja sisemise rahu poole.

Hatha ja Ashtanga joogat õppisin Indias. See võimas kogemus tõi kaasa mu tõelise pühendumuse joogale ja mõistmise, et see ei ole ainult harjutuste kogum, vaid eluviis, teekond tagasi oma sisemise keskpunktini. Jooga on minu jaoks peegel, mis paljastab nii keha kui ka meele sügavaimad kihid, aidates mul mõista ennast ja maailma meie ümber.

Igapäevane meditatsioon ja teadlik eluviis keset loodust on minu elus olulisteks osadeks, aidates mul leida harmoonia ja tasakaalu igapäevases elus. Olen läbinud erinevaid praktikaid, mis lubavad mul veelgi paremini toetada Sind Sinu isiklikul teekonnal, sest tõeline ilu ja rahu leitakse seestpoolt.

Minu joogatunnid keskenduvad keha ja vaimu ühendamisele. Selle harmoonia saavutamiseks liigume rahulikult ja teadlikult ühest poosist teise, et avastada, mida meie kehad meile räägivad. Me kasutame heli kui tööriista, et luua turvaline ruum avanemiseks ja sügavaks lõdvestumiseks meditatsioonis.

500 h Alliance Yoga Certification
Mindfulness coach ICF Certificate

Berit Ahun