Berit Ahun

Joogaõpetaja, heliteraapia, mindfulness coach

Olen pühendunud teejuht sellel teekonnal, mis viib sind sügavale isikliku terviklikkuse ja tasakaalu radadele. Minu loodud ruum on koht, kus saad läbi jooga, heliteraapia, meditatsiooni ja enesejuhtimise koolituste avastada oma sisemist mina ja leida tagasitee iseendasse.

Haridustee Indias, Rishikeshis on andnud mulle sügavaid teadmisi Hatha ja Ashtanga joogast, meditatsioonist ning heliteraapiast. Olen läbinud ka mindfulness coaching’u õppe ja täiendan ennast emotsionaalse intelligentsuse vallas, et tuua sinuni kõige terviklikumad ja mitmekihilisemad tehnikad enesearenguks.

Läbi toetavate praktikate pakun ma sulle võimalust tugevdada oma sisemist jõudu ja saavutada rahu. Minu seanssidel läheme kaugemale lihtsast lõdvestumisest, süüvides mõtiskluse ja füüsilise teadlikkuse sügavustesse, et tuua esile ja ületada igapäevaelu varjatud väljakutsed.

Olen õppinud, et õnn ei peitu suurtes saavutustes, vaid võimes nautida elu hetkes – siin ja praegu. Me ei pea ennast teistega võrdlema, sest igaüks meist kogeb ja tõlgendab maailma unikaalselt. See ongi elu ilu, mida tahan teistelegi edasi anda ja millega soovin sind oma eneseavastuse teekonnal toetada.

Tunnistused:

500h Yoga Alliance Certification

Mindfulness Coach ICF Certificate

Sertifikaat – Sound Healing Level 3

Berit Ahun