Bella Skalkina on massaažiterapeut ja tervendaja. Ta võtab oma kliente vastu Anahata Teraapiatoas Helsingis ning samuti Tallinnas. Tema õrn ja leebe puudutus äratab ülesse inimeste energiakehad, avades inimese hinge. Tema kohalolek lubab hingel läbi paista. Ta kasutab leebe bioenergeetika ja tantrapraktikate tööriistu. Bellal on võime näha igas inimeses tema jumalikku olemust. Tema lahkusest ja tähelepanust on raske mööda vaadata. Ta on alati vastutulelik ja soe.

Bella korraldab ka üritusi ja festivale, kus ta jagab oma tarkust ja inspireerib teisi oma teed leidma ja endasse armuma. Üks tema peamisi õpetusi on enesearmastus. See on õnne ja tervete suhete võti. Sest kõige tähtsam suhe on iseendaga. Niipea, kui sa sellest aru saad, hakkad rajama vundamenti harmooniale ja rahule oma elus.

Edu saavutamiseks pole ühte teed, sest me kõik oleme erinevad. Seetõttu annab Bella töötubasid ja üks ühele seansse, kus ta aitab inimestel oma teed ära tunda ja julgust sellel kõndida.

Bella kui terapeudi kireks on paarisuhted. Ta usub, et kellegagi koos olemine ja teineteise kasvamise toetamine võib olla väga võimas teekond, mis võib paarilised kõrgetele uutele horisontidele viia. Tema kogemus näitab, et suhe võib kesta aastakümneid ning see võib ikka olla värske ja armastav. Koos saame õppida ja avastada nii enda kui ka oma partnerite kohta palju rohkem. Nii saame ka õppida loodusseadusi ja seda, kuidas sensuaalne energia meie ümber ilu loob.

Uuri Bella kohta lisa:

www.anahata.fi

www.learn2touch.com

IG: www.instagram.com/bella_skalkina/ ja #anahatahelsinki

Bella Skalkina