Olen tantsu- ja meditatsiooni muusika DJ ja muusikaprodutsent, heliterapeut, energiatervendaja. Loon ka “String Art”  stiilis kunsti ja graafilist disaini. 

Olen olnud heliteraapia teekonnal üle 4 aasta ning viinud läbi palju suuri ja väikseid grupi- ja individuaalrännakuid.

Helidel on meie maailmas väga oluline roll. Me oleme igapäevaselt ümbritsetud helidega, kuid iseasi, kas me teadvustame, mis sorti helisid ja muusikat me igapäevaselt  tarbime. Kas see sagedus on harmoonias meiega või hoopiski tekitab disharmooniat?

Ma soovin jagada neid helisid ja puudutada inimeste südameid ja hinge, avardada teadvuseruumi. Minu teekond/missioon on tõsta kollektiivset sagedust läbi muusika ja kunsti, mis on loodud südameruumist.

Muusika tähendab minu jaoks elutantsu, kunsti. Muusika ja helid on võimsad tööriistad, mille kaudu võib minna sügavamatele rännakutele iseendasse.

See on justkui rännak teise maailma, teise dimensiooni. Ruumi, väljaspool aega.

Usun, et meie senist arusaama “elust” on võimalik muusika ja helide kaudu muuta ühiselt loovamaks ja armastavamaks keskkonnaks, kus me kõik liigume oma tõelisele olemisele veelgi lähemale. Olen siin, et toetada sind Minu muusika ja tegevustega saad tutvuda siin:

ART I AM Facebook  https://www.facebook.com/Artiamsound

Artjom Kostjuk