Sattusin matile läbi üle kümne aasta tagasi. Sõber kutsus mind tundi kaasa, aga ta ise ei tulnudki. Jooga hakkas mulle kohe meeldima, kuna joogaõpetajad Gerli Järv ja Ereli Tuisk, keda kohtasin, olid niivõrd vägevad ja sütitasid mindki joogaga tegelema. 

Olin hoobilt suunatud enesearengu teele.

Tagasi vaadates võin öelda, et sattusin alguses kokku tugevat füüsist nõudva joogastiiliga ning tegin endale natuke liiga. Ajapikku õppisin enda vastu leebem olema ning elu sättis mu kokku Yin joogaga, millest kujunes mu suur lemmik. Loogilise sammuna viis see mind Yin jooga õpetajaks õppima. Sealt edasi hakkasin juhendama joogatunde Haapsalus ning hetkel on tee mind toonud Nõmme mändide alla Üks Majja.

Yin jooga on rännak iseendani, kus fookuses on lõdvestavad ja pikad venitused. Samuti suunab ta märkama oma sisemaailma, et astuda sammuke lähemale iseendale.

See on teekond, mis kestab. 

Oma tundidesse põimin, lisaks poosides püsimisele, meditatsioone ja enda kogemusi mahedate helide saatel.

Juhendan sind pooside ajal ja vahel annan vaikusele ruumi. Iga tund on keskendunud mingile kindlale piirkonnale kehas või seotud tundmustega, millega oleme kokku puutunud.

Mu eriline lemmik on lõõgastavate venituste ja aurava tee maagiline sünergia, Yin jooga ja teetseremoonia kombo, mis loob sügava lõdvestuse kehas ja kerguse meeles. Jooga -ja teeringe meeldib mulle teha teetegijatega, kes tunnevad teemaailma peensusi.

Airi Laine