Armas naine! Teretulemast Womb Jooga naistepraktikate ringi!
Kohtume korra kuus pühapäeviti tõeliseks kvaliteetajaks naiste templis!

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati. Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ning transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste tuge ja see liidab meid.
Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud…

Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist.

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika, Algallikat.

Womb jooga eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest nii igakuise kuutsükli jooksul kui ka laiemalt läbi erinevate elutsüklite (näiteks beebiootuse ajal, peale sünnitust, üleminekuaja eel- ja järgselt), aidates Sul õppida end naisena sügavamalt tundma, aktsepteerima ja läbi kehaliste ning emotsionaalsete muutuste paremini toetama.

Me pöörame oma imelistele kehadele armastavat tähelepanu praktiseerides naiselikke, terapeutilisi harjutusi, mille toel õpid oma keha sisemisi rütme ja vajadusi paremini tunnetama ning looma sügavamat ühendust oma naiseliku tarkuse ja intuitiivse teadmisega. Hakkad nägema erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja paremini mõistma õppetunde, mida need kogemused sisaldavad.

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast naistele, Sakta Tantra ja Mahavidya (10 kosmilist tarkusejumalannat) õpetustest, Bhakti joogast, Nidra joogast, ning mitmetest teistest metoodikatest, mis läbi põimunud iidsetest naiste tarkustest ning läheneb naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.
Womb jooga praktikad juhatavad Sind tagasi koju, iseendasse….

Ringi kestus on 2,5 h. Jõuame rääkida naise keha ja olemist puudutavatel olulistel teemadel, teha praktikaid ja kogeda ka sügavat kosutust ning puhkust läbi Nidra seansi (joogalik uni, ca 45 min sügavat lõdvestumist ja rännakut läbi juhendatud meditatsiooni).

Investeering iseendasse:
Soodushind 30 eurot kuni 3. juunini, peale seda 35 eurot.

Pane selga mugavad joogariided. Kõik vajalik on kohapeal olemas.
Oled armastusega oodatud!

Juhendaja:

Kristiina Viires

www.kristiinaviires.com

Läbiviijad: Kristiina Viires

Registreerumine

Osaluspanus: Soodushind 30 eurot kuni 3.juunini, peale seda 35€


Registreeru