Nagu ikka, jõulude eel 19. novembril saame kokku ja õmbleme vildist jõuluhõngulisi südameid, südametega järjehoidjaid, pehmeid loomakesi ja kaunistusi. Kas oled viimasel ajal unistanud oma kätega millegi võluva ja armsa loomisest?

Tegemist on hobiõmblemisega, kuhu on oodatud kõik huvilised vanuses 17 ja rohkem. Juhendan sind samm-sammult läbi protsessi, aidates sul luua unikaalse ja armsa käsitööeseme. Ära muretse, kui sul pole varasemat õmblemise kogemust – see üritus sobib nii algajale kui ka kogenud käsitööhuvilisele, nii mehele kui naisele.

Valmistame käsitsi vildist kangast väljalõigatud ja käsitsi kokku õmmeldud, pehme materjaliga täidetud vahvaid mänguasju, mis on täiuslikud jõulukuuse kaunistamiseks ja kingitusteks sõpradele ja perele.

Kasutame õmblemiseks niiti (mulinee) ja nõela – õmbleme käsitsi. Võta soovi korral kaasa oma lemmikkäärid, kõik muu vajalik on kohapeal olemas.

Miks osaleda?
See kohtumine on palju rohkem kui lihtsalt õmblemise õppetund. See on võimalus ühendada oma loovus praktilise oskusega ja valmistada avatud südamega midagi erilist oma kodu kaunistamiseks või lähedaste rõõmustamiseks. Olen juhendajana empaatiline, et saaksid luua midagi, mis on täis soojust ja kirgast armastust.

Hind sisaldab: Kõiki vajalikke materjale, juhendamist, teed ja küpsiseid.

Kohtade arv on piiratud: kuni 10 inimest. Osalemise tagab registreerumine.

Küsimuste korral saab lisainfot Monika telefonil 57411100.

Tule veeda meeldejääv õhtu, kus saad nautida käsitöömaailma võlusid ja luua midagi erilist oma kätega! Võta endale kaasa varbaid soojendavad sokid!
Ootan sind!

Monika Teller. Disainer / Väljahingaja / Ema / Mediteerija

Vaata Monika tehtud töid siin: https://www.etsy.com/shop/DIYStuffies
Vaata juba valminud õmblustöid https://www.etsy.com/shop/DIYStuffies

Läbiviijad: Monika Teller

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 19.11.2023 - Leia uus