Oled oodatud 16. mail Väenaiste vestlusõhtule müüdilooja Doris Vahtraga.
Vestlusõhtule on oodatud nii naised kui mehed.

𝟭𝟲.𝟬𝟱 𝘃𝗲𝘀𝘁𝗹𝘂𝘀õ𝗵𝘁𝘂 “𝗧𝗔𝗨𝗦𝗧𝗦Ü𝗦𝗧𝗘𝗘𝗠 – Ü𝗛𝗜𝗦𝗞𝗢𝗡𝗗, 𝗦Ü𝗦𝗧𝗘𝗘𝗠, 𝗩𝗔𝗡𝗘𝗠𝗔𝗗”
• Kust me tuleme?
• Esivanemate ja pärimisega seotud müüdid
• Omaksvõetud ohvriroll
• Kollektiivsed mustrid
• Oma väe ära andmine
• 𝘒𝘢𝘴 𝘚𝘢 𝘶𝘴𝘶𝘥, 𝘦𝘵 𝘚𝘢 𝘵𝘦𝘦𝘥 𝘬õ𝘪𝘬 𝘰𝘮𝘢 𝘰𝘵𝘴𝘶𝘴𝘦𝘥 𝘰𝘮𝘢 𝘦𝘭𝘶𝘴 𝘪𝘴𝘦?
𝘒𝘢𝘴 𝘚𝘢 𝘶𝘴𝘶𝘥, 𝘦𝘵 𝘬𝘦𝘦𝘨𝘪 𝘴𝘢𝘢𝘣 𝘚𝘶𝘭𝘭𝘦 𝘢𝘯𝘥𝘢 𝘮𝘪𝘥𝘢𝘨𝘪, 𝘮𝘪𝘥𝘢 𝘚𝘢 𝘦𝘪 𝘵𝘢𝘩𝘢?

DORIS VAHTRA on müüdilooja, näitleja, kunstnik ja tantsija, nõid noore naise kehas. “Küsi endalt alustuseks, mis tunde tekitab Sinus sõna nõid? Kes on Sinu jaoks nõid?” Ja juba Sa avadki ennast… vana lammutamisele, oma väe tagasivõtmisele ja tõe nägemisele.

“Ma olen tohutult uudishimulik. Ja mu uudishimu ei rahuldu kergelt. Vastused, mis ei vii mind baasini, jäävad mind kummitama, kuniks neisse maandub selgus. Uskumused, mis tunduvad loogilised ja õiglased, aga käivad vastu selle reaalsuse alustaladele – nagu vaba valik ja vabadus vabalt luua – panevad mind sukelduma sügavale nende uskumuste taha. Hindamatu hinnanguteta tõe juurde. Päris tõde ei hinda kedagi. Mida rohkem ma selle reaalsuse loomise kohta avastan, seda kaootilisemaks asjad lähevad. Aga selles kaoses ongi uus loogika. Pimedusest ja kehateadvusest sündiv loogika.”

Elu on m a a g i l i n e .
See on maagiline, kui avaraks muutub reaalsus, kui teeme sammu ja otsustame oma praegusele olekule otsa vaadata nii, nagu see on. Kui otsustame olla valmis muutustele.
Ja igal inimesel, sõltumata tema hetke olukorrast on valikuvabadus. Igal hetkel. Alati. Vabadus astuda väkke. Valida vägi ja avada ennast oma isikliku geeniuse avastamisele. Keegi teine ei ole loodud olema selline nagu Sina. Ja sinu puhas geenius ja nägemine on midagi, mis mõjub nagu magnet.

SÜNDMUSE LISAINFORMATSIOON:
❈ Pilet: Üks vestlusõhtu 40€ / Pilet sisaldab audiosalvestust
❈ Pileti saab osta siit: Ostan pileti
❈ Vestlus kestab 3h
❈ Asukoht: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
❈ Parkimine: hoovis või lähedal tänavatel

Tule ja avarda oma reaalsust!
Kadri ja Doris

Läbiviijad: Kadri Pekko ja Doris Vahtra

Registreerumine

Osaluspanus: 40€


Registreeru