Oled oodatud Väenaiste vestlusõhtule koos müüdilooja Doris Vahtraga, kus räägime tervisest ja isetervenemisest. Vestlusõhtule on oodatud nii naised kui mehed.

VÄENAISTE VESTLUSÕHTU – “𝗜𝗦𝗘 𝗧𝗘𝗥𝗩𝗘 – 𝗧𝗘𝗥𝗩𝗜𝗦, 𝗧𝗘𝗥𝗩𝗘 𝗢𝗟𝗘𝗠𝗜𝗡𝗘, 𝗛𝗘𝗔 𝗧𝗨𝗡𝗡𝗘”

• Mis asi on üldse haigus ja tervis?
• Isetervenemine
• Kehateadvus on kõikvõimas – keha teab palju paremini, kuidas terveneda, kui mõistus.Kas Sa usaldad oma keha?
• Usk
• Hea ja halb tunne
• Mida tähendab sinu jaoks terve olemine? Kas sa tahaksid tunda end koguaeg hästi ja kergelt?

DORIS VAHTRA on müüdilooja, näitleja, kunstnik ja tantsija, nõid noore naise kehas. “Küsi endalt alustuseks, mis tunde tekitab Sinus sõna nõid? Kes on Sinu jaoks nõid?” Ja juba Sa avadki ennast… vana lammutamisele, oma väe tagasivõtmisele ja tõe nägemisele.

“Ma olen tohutult uudishimulik. Ja mu uudishimu ei rahuldu kergelt. Vastused, mis ei vii mind baasini, jäävad mind kummitama, kuniks neisse maandub selgus. Uskumused, mis tunduvad loogilised ja õiglased, aga käivad vastu selle reaalsuse alustaladele – nagu vaba valik ja vabadus vabalt luua – panevad mind sukelduma sügavale nende uskumuste taha. Hindamatu hinnanguteta tõe juurde. Päris tõde ei hinda kedagi. Mida rohkem ma selle reaalsuse loomise kohta avastan, seda kaootilisemaks asjad lähevad. Aga selles kaoses ongi uus loogika. Pimedusest ja kehateadvusest sündiv loogika.”

Elu on m a a g i l i n e .
See on maagiline, kui avaraks muutub reaalsus, kui teeme sammu ja otsustame oma praegusele olekule otsa vaadata nii, nagu see on. Kui otsustame olla valmis muutustele.
Ja igal inimesel, sõltumata tema hetke olukorrast on valikuvabadus. Igal hetkel. Alati. Vabadus astuda väkke. Valida vägi ja avada ennast oma isikliku geeniuse avastamisele. Keegi teine ei ole loodud olema selline nagu Sina. Ja sinu puhas geenius ja nägemine on midagi, mis mõjub nagu magnet.

SÜNDMUSE LISAINFORMATSIOON:
❈ Pilet: Üks vestlusõhtu 40€ / Pilet sisaldab audiosalvestust
❈ Pileti saab osta siit: OSTAN PILETI
❈ Vestlus kestab 3h
❈ Asukoht: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
❈ Parkimine: hoovis või lähedal tänavatel

Tule ja avarda oma reaalsust!
Kadri ja Doris

Läbiviijad: Kadri Pekko ja Doris Vahtra

Registreerumine

Osaluspanus: 40€


Registreeru