Hingamistöö on lihtne kuid kiire ja efektiivne viis muutmaks oma elu paremuse poole. See avab rohkem meie südant, loob kohalolu, rõõmu, kergust ja rahu tunnet. See taastab ühendust intuitsiooniga, avab loomingulisust ning parandab üleüldist rahulolu tunnet. See täidab meid energiaga ja teotahtega.

Hingamistöö on kui restart meie kehale, meelele ja vaimule. See on tugev närvisüsteemi aktiveeriv ja teadvuse seisundit muutev praktika. Närvisüsteemi aktiveerimine selliselt hakkab looma seesmist tasakaalu: liigse stressi, pinge ja emotsioonide välja laskmisega.

Hingamistöö on efektiivsemaid viise kuidas vabaneda: stressist, depressioonist, ärevusest, allasurutud emotsioonidest, hirmudest, vihast, muretsemisest, elu jooksul tekkinud traumadest, liigmõtetest, halbadest mõttemustritest, alateadlikest uskumustest, jne.

Raimond juhendab vabastavat hingamist, ehk täpsemalt FBR (Facilitated Breath Repaterning) teadlikult ühendatud hingamist. Ta kasutab vabastaval hingamisel hingamist avavaid ja avardavaid tehnikaid. See on intensiivne füüsiline ja emotsionaalne töö iseendaga ning potentsiaalselt võimas siserännak ja teekond emotsionaalsesse (ja ka psühholoogilisse) tervenemisse.

Kõlab uskumatult eks?
Mis on parem teadmine kui oma isiklik kogemus?

Mis selle 2 tunni jooksul toimub?

Alguses ajame juttu ja räägime hingamisest, emotsioonidest või närvisüsteemist. Tutvustan hingamise praktikat ja kuidas see toimib.
Samuti räägime ka sellest kuidas kogu protsess kulgeb ja mida sellest oodata võib.
Siis sukeldume hingamisrännakusse.
Lõpus on võimalik jagada oma kogemust – vabatahtlik.

– Liitumine registreerimisega, kuna sessile on piiratud arv kohti.
– Kõik praktilise info saadame sulle registreerumisel.

Kui tunned väiksematki seesmist soovi või impulssi tulla siis usalda oma sisetunnet ja tule osalema – su keha teab, mis on sulle hea.
Kraba sõber kaasa, kirjuta ja tule muutma oma elu!

Läbiviijad: Raimond Feil

Registreerumine on lõppenud - Leia uus