Hooaja viimane!
Ühendu iseendaga
Jooga- ja heliõhtu

Kord kuus kutsun sind erilisele õhtule, kus iga hetk on kujundatud hoolivuse ja armastusega. Alustame õrna joogaga, mis aitab sul jõuda lähemale oma tõelisele minale, ja lõpetame sügava meditatsiooniga, millele helid avaldavad võimendavat mõju. Tule kogema, kuidas koos loome kehas ja hinges uut avatust ning rahu ja vaikust südame sügavustes.

Mis sind ees ootab?
Õhtu algab pehme liikumisega, mis aitab sul luua avatust ja teadlikkust oma kehas. Joogaseanss viib sind rännakule, kus saad oma keha kuulata ja pingeid vabastada. Jooga kaheksaastmeline teekond, tuntud kui “8 limbs of yoga”, õpetab, et kehaline liikumine on vaid sissejuhatus sügavamatele praktikatele.

Edasi liigume hingamisharjutuste juurde. Need on valitud spetsiaalselt selleks, et aidata sul leida sügavamat lõõgastust ja rahu. Hingamise kaudu avaneb võimalus tuua endasse vaikust ja tasakaalu, ettevalmistus viimaseks ja kõige olulisemaks osaks –meditatsiooniks.

Meditatsiooni ajal, mis kestab 45 minutit, viin sind veelgi sügavamale eneseavastuse teekonnale. Erinevad instrumendid, sealhulgas helikausid, loovad unikaalse helimaailma, mis aitab sul sukelduda sügavasse lõõgastusse. Helikausside vibratsioonid töötavad nagu peen massaaž su keha kõige väiksematele osakestele, aidates sel viisil leida tee isetervenemiseni.

See kahetunnine rännak on sinu võimalus vaadata tõeliselt enda sisse, avastada oma sisemist rahu ja leida suurimat lõdvestust.

Mida sa sellest saad?
• Sügava lõõgastuse ja rahu tunde
• Parema kehatunnetuse ja vabanemise pingetest
• Praktilised hingamisharjutused stressi maandamiseks
• Võimsa meditatiivse kogemuse, mis toetab isetervenemist
• Võimaluse ühenduda endaga ja tunda end terviklikumana

See õhtu on mõeldud kõigile, olenemata varasemast kogemusest joogas või meditatsioonis. Kõik, mida vajad, on avatud meel ja soov kogeda midagi tõeliselt erilist.

Osaluspanus on 25 eurot, mida saab tasuda kohapeal sularahas. Kuna kohtade arv on piiratud, on oluline end varakult registreerida.

Varustus: Joogamatid, pleedid ja muu vajalik on kohapeal olemas.
Parkimine: Tasuta maja ees või hoovis.
Palun selga panna mugavad riided ning vältida söömist 1-2 tund enne seanssi. Pärast on soovitatav juua rohkelt vett, et toetada keha puhastumisprotsessi.

Läbiviijad: Berit Ahun

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 06.06.2024 - Leia uus