Täiskuu helideõhtu lapsega.

Tule oma lapse või lastega ühele maagilisele õhtule, kus olete koos nii, et päriselt näete teineteist. Näed oma imelist last ja tema sind. Tema hinge märkamine, silmadesse vaatamine ja päriselt kohal olemine, ära kuulamine nii, et ta tunneb end kuulduna ja nähtuna. Loome helidega armastust ja kergust täis ruumi, kus lapsevanem saab ühenduda või taasühenduda oma lapsega ning lapsele on see võimalus avaneda endana, päris iseendana.

Helideõhtul laulame lastelaule, mängime erinevaid pille, mida ka lapsed saavad proovida ning läheme pisut lühemale gongirännakule (ca 30 min), kus võtad oma lapse lihtsalt kaissu ja poete koos sooja pleedi alla gongihelisid nautima.

Minu gongihelirännakutel on sageli olnud vanemaid koos lastega ning ka kõige erksama loomuga lapsed, kes muidu ei püsi pudeliski, on rahunenud ja õndsasse olemisse vajunud. Gongi helid resoneeruvad laste ajulainetega teeta tasandil ning see on üks põhjus, miks see nii rahustavalt neile mõjub.
Vanemad on sageli väga üllatunud olnud lapse sellisest rahunemisest.
Kuna tegemist on laste õhtuga, siis meil ei ole ootust, et kõik istuvad rahulikult ja ei tee häält. Lubame lastel olla lapsed 😉

Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi ja šamaanitrumm.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teeta-lainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada.

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanuna. Nad leiad uusi lahendusi probleemidele ja vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovuse puhanguid.

Toimumise aeg: 24.02.2024 kell 19.00-21.00
Sissepääs alates 18.30

Täiskasvanu koos lapsega/lastega 40 EUR
Helirännak sobib lastele alates 5-ndast eluaastast.

Tasumine kohapeal sularahas või soovi korral arve alusel.

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud.

Lisainfo:
Riietu mugavalt. Helirännak toimub lamades ja kõik vajalik on koha peal olemas. Lambanahad, joogamatid, pleedid ja väga hubane ja turvaline ruum.

Oled väga oodatud!!

Õhtut viivad läbi Jane Vogt ja Andres Põhjala

Jane Vogt endast:

Olen käinud julgelt oma hingetee rada kogu oma elu. Sellel teekonnal olen ma kõige enam tundnud puudust mõistmisest ja märkamisest- päris iseendana ja seda eelkõige oma pere poolt lapse ja nooruki eas.

Olles nüüd kolme lapse ema, näen ma ka teist poolt. Kui lihtne on ära kaduda enda tegemistesse ja tahestahtmata kipub sügav kontakt lapsega tahaplaanile jääma. Kurb on see, et ühel hetkel ei pruugi lapsed osata enam avada ennast ja oma tundeid. Ja usalduse saavutamine võib olla üksjagu väljakutsuv.


Olen olnud peagi 12 aastat fotograaf- selle aja jooksul olen näinud sadade laste silmi ja naeratusi. Lapsed on olnud alati minu lemmikud pildistamisel just oma kohalolu poolest. Meil tõesti on neilt nii mõndagi õppida.

Sügavaid siserännakuid hakkasin otsima paar aastat tagasi ja tänaseks tean, et minu kutse on kohalolu praktiseerimine ja hingega elamise inspireerimine.
Olen suurema osa oma elust ka laulnud, millest viimased paar aastat ka erinevatel koosviibimistel üles astunud. Mulle meeldib mängulisus, julgus ja usaldus ning hea tahe. Kõik eelneva kokku pannes, jääb lihtsalt loomine hetkes ja seda olen just lastelt õppinud.

Läbiviijad: Andres Põhjala ja Jane Vogt

Registreerumine

Osaluspanus: Täiskasvanu koos lapsega/lastega 40€


Registreeru