Rohelise puudraakoni aasta vastuvõtmine koos Superhingamisega gongihelide saatel. Algav aasta hiina kalendris on puudraakoni aasta, mis algab 2024. aasta 10. veebruaril. Hiina astroloogias on draakon tugev ja dünaamiline märk, mis sümboliseerib jõudu, õnne ja autoriteeti. Puu elemendi mõjul, mis draakoni tulele lisandub, on see aasta seotud kasvu ja arenguga.

Puudraakoni aastat iseloomustavad loomingulisus ja innovatsioon. See on aeg, kus uued ideed ja projektid võivad õitseda. Inimesed võivad olla julgemad oma unistuste ja eesmärkide poole püüdlemisel. Puu element toob kaasa ka suurema paindlikkuse ja kohanemisvõime, mis aitab lahendada keerulisi olukordi.

Armas hingamishuviline, oled oodatud osa saama stressi, ärevust ja alateadlikke blokeeringuid vabastavast hingamisest gongihelide saatel.Gongide vibratsioon viib organismi kiiresti seisundisse, kus keha, meel ja tunded on ideaalses tasakaalus.
Superhingamine gongihelide saatel on 1 tund ja 20 minutit kestev hingamisprotsess, mis on kokku pandud holotroopse, transpersonaalse ja transformatiivse hingamiskoolkonna parimatest elementidest. Erinevalt paljudest teistest hingamistehnikatest on, gongide saatel hingamisel, hingamisrütm ette antud ning kehatööd ja häält kasutatakse selleks, et tõhusalt elu jooksul kehasse kogunenud blokeeringutest ja pingetest vabaneda.
Superhingamine gongihelide saatel võimaldab alateadvusest tükkhaaval minevikus pooleli jäänud ja allasurutud kogemusi taaskäivitada, et need lõpuks ära lahustada ning vabastada. Selle tulemusel katkestatakse närvisüsteemis emotsionaalne side mineviku kogemusega. Süsteemi aga salvestub info olukorrast viisil, et toimunu on möödunud ja praegu on turvaline. See annab omakorda võimaluse sarnastele olukordadele edaspidi reageerida teisiti, ehk siis annab võimaluse harjumuspärastest automaatsetest reaktsioonidest lõplikult vabaneda.

GONGIDEST:
Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi, šamaanitrumm ja kristallhelikausid.

Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teetalainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada.

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanuna, värskendatuna ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Sisse sissepääs alates 18.30

Pilet: 35.- EUR

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud.
SEEKORDSEL SÜNDMUSEL TAVAPÄRASE 25 KOHA ASEMEL 15.

Lisainfo: Võimalusel võta kaasa pudel veega ning märkmik ja kirjutusvahend. Riietu mugavalt.
Helirännak toimub lamades ja kõik vajalik on kohapeal olemas. Lambanahad, joogamatid, pleedid ning väga hubane ja turvaline ruum.

Oled väga oodatud:)

SUPERHINGAMISE JUHENDAJA :

Minu nimi on Liina Carolina, olen 40 aastane naine, ühe täiskasvanud tütre ema.
Akadeemilist haridust oman õigusteaduses, lisaks olen läbinud Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakooli Teadlik Mina kolmeaastase psühhoterapeudi õppe, Tallinna Biosensoorse Psühholoogia Instituudis õppinud kaheksa aastat spetsialisti tasemel biosensoorset psühholoogiat ja bioenergeetikat, millest viimase raames olen sadu tunde õppinud ja praktiseerinud erinevaid hingamistehnikaid muutunud teadvuseseisunditesse sisenemiseks, nende uurimiseks ning oma loomulike, kuid seni varjatud olnud võimete avamiseks ning ellurakendamiseks.
Viimased viis aastat olen juhtinud iseendale kuuluvat kinnisvarafirmat, kuid samal ajal ka nõustanud naisi seksuaaltervise küsimustes, andnud naiste intiimgümnastika treeningtunde koos bioenergeetikaga ning viinud läbi koos Vilmar Schiffiga erinevates eesti paikades gongihingamise sessioone.
Süvenenud huvi hingamistehnikate ja muutunud teadvusseisundite osas tekkis mul umbes kümme aastat tagasi kui sattusin Alar Tammingu poolt läbiviidavale ja ka tema poolt kokku pandud superhingamise grupisessioonile. Selleks päevaks olin kannatanud juba üle 1,5 aasta depressiooni sümptomite all. Umbes aasta aega olin käinud psühholoogi nõustamisel ning asunud ka ise õppima transpersonaalset psühholoogiat. Kindlasti oli psühholoogist kui ka psühholoogia õpingutest abi, kuid need andsid väga aeglasi tulemusi võrreldes superhingamisega, mis tõstis mind juba kuue korraga depressiooni seisundist välja.
Tookord superhingamisele minnes ei osanud ma ligilähedaseltki nii positiivset tulemust oodata kui ma sealt sain. See on üks põhjuseid miks ma täna suurest tänutundest selle hingamistehnika vastu gongi helide saatel superhingamist juhendan. See hingamistehnika vabastas mind depressioonist, andis mulle tagasi elamisväärse elu ning kinkis sügava huvi muutunud teadvusseisundite osas, mille kaudu olen ma omakorda õppinud ja avastanud iseenda õnne ja inimeseks olemise kohta rohkem kui ma ealeski ette kujutada oleksin osanud.

Läbiviijad: Andres Põhjala, Liina-Carolina Forsel

Registreerumine on lõppenud - Leia uus