Südameruum Yana ja Margitiga

See on häälepraktikate, istrumentidega tutvumise ja laulmise worksop.
Südameruum on turvaline ruum avastamaks enda häält, ühendumaks oma hingelauluga ja vabastamaks hirme hääle avamise, laulmise ja heli tegemise ees.

Selles tunnis ühendume ka Margiti ja Yana loodud lauludega, Eesti regilauludega ja kuuled, miks tasub teinekord vana laulu uueks laulda. Lisaks anname sulle võimaluse ka enda laul kuuldavale tuua või jagada seda, mis just läbi sinu kuuldavale tulekut vajab.

Tuleme kokku, et ühendada hääled ja südamed. Manifesteerida endale tulevikku täis maagiat, ühendust ja teineteise toetamist.

Soovi korral võid tulla ka vaid kuulajana osalema ja kakaod nautima, et saaksid osaleda ja helis kasvada omas tempos ja vajaduste järgi.

Yana on helitervendaja, tsermoniaalsete ruumide ruumihoidja, šamanistlike teadmiste ja Mayade astroloogia päevaenergiate lugeja. Ta on pärimuskakao ettevõtte Mamakakao (endine DaliLeo) üks eestvedajatest ja tseremoniaalse kakao ajaloo ja teadmiste õpetaja.

“Minu kireks on inimeste juhendamine suuremasse selgusesse ja ühendusse enda hingeteega. Praktikad, mida olen õppinud, alates qi-tervendamisest kuni tseremoniaalse kakao ruumide ja hääle avamiseni on kõik selleks, et toetada inimesi enda väesse ja hingeteele.

Margit Kärner on hääle avamiseks turvalist ruumi hoidnud ja lauluringe loonud koosluses “Helisevad Sõsarad”. Ta on laulmist õppinud WAF laulukoolis ja pikka aega praktiseerinud erinevates koorides.
“Olen alati uskunud, et laul teeb rinna rõõmsaks! Olla lennutatud kõrgustesse või hoopis saada lohutatud. Päris kindlasti tubli südameruumi avaja. Kooslaulmises tuleb esile mingi eriline võlu ning siin peitub ka võimas vägi. Saame hoitud keskkonnas avastada ennast ja oma häält ning tunnetada, kuidas see kõlab kokku teistega.“ Rõõmu ja kergust loob kirev valik lugusid: maailma eri paigust kogutud lauludest ringiga tagasi meie oma ürgse regivärsini.”

Margit enda loomingut saad kuulata siit:

Ootame sinuga kohtumist!

Osaluspanus: 35€
Hind sisaldab tseremoniaalselt kakaod

Kohalejõudmine: 18:30-19:00
Algus: 19:00

Soovi korral võtta kaasa enda trumm, shaker, kitarr või muu instrument!

Jana Solom

Läbiviijad: Jana Solom ja Margit Kärner

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

See sündmus on juba ära toimunud 14.06.2024 - Leia uus