Kutsun Sind võtma aeg, et oma südamega ühenduda. Me oleme enamus aega mõtlemises ja tegutsemises ning tihti unustame oma südame väe. Sellel õhtul teeme meditatsiooni, mis on loodud just südamega ühendumiseks. Võtame aega ning kuulame, mida südamel on Sinule just sel õhtul rääkida. Kehaga ja südamega kohalolus ühendudes võime märgata, et on olnud olukordi me elus, mis on haiget teinud ning mis on ikka veel seal nähtavad. Olgu selleks mistahes kaotus, elumuutus või lihtsalt kurbus- kõike on võimalik südamest vabastada. Valu ja minevikku ei pea endaga kaasas kandma. See saab kergusega minna, kui ta on vastu võetud ning rõõm ja kergus saavad Sinu ellu taas saabuda. Kohalolus sünnib armastuseruum, mis tervendab iga valu.

OSHO Südame Meditatsioon® on imeline vahend saamaks kontakti oma südamega, et vabastada kogu valu ja kannatused. Süda on võimeline transformeerima valu õndsuseks, armastuseks ja rõõmuks. Süda suudab teha suuri imesid, kui oleme valmis teda kohalolus tunnetama ja kuulama. Süda on värav, läbi mille saame luua kergust, rahu ja õndsust oma ellu.

Sellelt õhtult saad kaasa tehnika, mida hiljem oma igapäeva elus mistahes hetkel kasutada südamesse tulemiseks ja valust vabanemiseks.

Meditatsioon kestab 50 minutit, sisaldab endas rahulikku istumist ja hingamist. Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi või mediteerimise kogemust. Riietu mugavalt ning tule 10 minutit varem kohale.

Palun pane end kirja, et saaksin sulle mõnusa pesa ette valmistada.

Oled südamest oodatud täpselt sellisena nagu oled!

Kristiina
meditatsiooni õpetaja ja OSHO aktiivsete meditatsioonide® juhendaja

Läbiviijad: Kristiina Kase

Registreerumine

Osaluspanus: 15€

See sündmus on juba ära toimunud 21.11.2023 - Leia uus