⭐️Igaüks teist on nii võimas, et luua just sellist elu, mida ta soovib – Rohaan⭐️
Tule ja saa osa inspireerivast jutuajamisest Rohaaniga, kes avardab meie arusaama sellest, kes me oleme ja avab maagilise elu saladusi.
⭐️
Kes meist ei tahaks olla pidevas kontaktis oma kõrgema minaga ja suuremas armastusetundes kõigi ja kõigega? Või ei oska ega julge sellest isegi unistada? Ellujäämise tasandilt on võimalik välja murda. Alati saab veel paremaks minna. Päriselt ka on võimalik elada püsivas rahus ja õnnetundes. Tunda ühendust. Tunda armastust. Tunda rõõmu. Olla kohaolus.
⭐️
Valem on lihtne – selleks tuleb järgida igal hetkel oma suurimat põnevust. See, mis sind antud hetkel enim tõmbab, ongi see, mida järgmiseks ette võtma peaksid. Ja universum hoolitseb kõige muu eest. Liiga lihtne, et olla tõsi? Tule Rohaani kanaldusõhtule ja saad rohkem teada.
⭐️
Mida enam meie teadvus avardub, sagedus tõuseb ning maailmakäsitlus avatumaks muutub, muutume ise vastuvõtlikumaks kõrgemate energiate suhtes. Seeläbi sillutame teed esimese avaliku kontaktini, mis oma olemuselt on nii võimas sündmus, et tulemusena mõjutab kogu planeeti ja inimkonda.
⭐️
2024. aasta on eriline aasta, kuivõrd see tähistab uut verstaposti teekonnal kohtumiseni maaväliste tsivilisatsioonidega. Telgitagustes on juba pikemat aega toimunud selleks sündmuseks ettevalmistused ja ka inimkonna ettevalmistamine. Tänasel päeval me ei ole veel valmis. Aga aina enam inimesi ärkab oma tõelisele olemusele ja hakkab nägema illusioonist läbi ning mõista suurt pilti.
Inimkonnale saab seeläbi kättesaadavaks arenenum tehnoloogia ja muutume ise heatahtlikemaks, hoolivamateks ja südamlikemaks. Väheneb puudusteadvus, hirmudel põhinevad programmid ja piiravad uskumused. Muutume intuitiivsemateks ja saame suurema kontakti oma tunnete ja südame häälega. Hakkame mäletama oma tõelist olemust ja käima mööda oma elu peateed. Miski ei tundu enam võimatu. Rohaani kanaldused toovad läbi info, kuidas see kõik võimalikuks saab.
⭐️
MIS TOIMUB?
18.00 ukse avatud – kogunemine ja sotsialiseerumine
19.00 kanalduse algus
– sõnum Rohaanilt
– osalejate küsimused ja vastused (eelregistreerimine vajalik, kui soovite küsida)
– juhendatud meditatsioon
21.00 kanalduse järgne muljetamine, sotsialiseerumine
⭐️
Sündmus toimub inglise keeles eestikeelse tõlkega.
Kogu sündmuse vältel toimub energia ülekanne Sassaani tsivilisatsioonilt.
Osalejad saavad pärast sündmuse eestikeelse kokkuvõtte ja helisalvestuse.
⭐️
KES ON ROHAAN?
Rohaan on füüsiline maaväline olend tulevikust, keda kanaldab Linus Kordes. Ta on esimese kontakti spetsialist ja tema roll on kontakti loomine uute tsivilisatsioonidega, et luua sügav side ja edastada põhjalikku teavet universumi saladuse kohta. Ta aitab inimestel muuta oma negatiivseid uskumusi ja hirme, et muuta kontakt maavälistega tõenäolisemaks. ‍Kui Rohaan räägib, on ta võimeline skaneerima teie energeetilist välja, et anda teavet, mida inimene vajab.
⭐️
Rohaani kohta rohkem infot:
Raamat „Vestlused tulnukaga“ Linus Kordese Rohaani kanaldusest, autor Triin Lellep
Eesti FB grupp: https://www.facebook.com/groups/rohaan
Rahvusvaheline FB grupp: Rohaani rahvusvaheline grupp
Youtube: Rohaanchanneling Youtube
⭐️
KUS TOIMUB JA KUIDAS TULLA?
Eelteadmised ja ettevalmistus pole vajalikud. Võta kaasa avatud meel ja uudishimu.
Sündmus toimub Üks Maja’s, aadressil Valdeku 66, Tallinn.
Parkida saab tasuta maja ees tänaval ja hoovis.
Ühistranspordiga saab tulla kesklinnast bussidega 14,18 ja 18A ning Mustamäelt bussiga number 33 – peatus Valdeku.
⭐️
REGISTREERIMINE JA OSALUSTASU
Registreerimiseks palun täitke registreerimisvorm.

Osalemistasu küsimusi esitamata:
– 35 eurot kuni 08.06 (k.a).
– 40 eurot 09.06-11.06.
– 45 eurot 12.06 ja kohapeal.
Koha tagab tagastamatu ettemaks 50% summast.

Osalejale, kes soovib Rohaanile küsimusi esitada (aega ca 10-12 min inimese kohta).
– 50 eurot kuni 08.06 (k.a).
– 55 eurot 09.06-11.06.
– 60 eurot 12.06 ja kohapeal.
Koha tagab tagastamatu ettemaks 50% summast.

NB! Küsijate arv on piiratud ja vastav soov palume registreerimisvormis ära märkida. Sulgeme registreerumise kohtade täitumisel.
Osaleda saab ka Zoomi vahendusel. Tehke vastav märge registreerimisvormi ja edastame teile Zoomi lingi enne sündmust e-meili peale.
Kes sel kuupäeval osaleda ei saa, saab pärast osta sündmuse videosalvestuse.
Andke palun vastavast soovist teada e-meili teel.
Kontakt: rohaanikanaldused@gmail.com

Läbiviijad: Mariliis Männik

Registreerumine

Osaluspanus: Osalemistasu küsimusi esitamata: - 35 eurot kuni 08.06 (k.a). - 40 eurot 09.06-11.06. - 45 eurot 12.06 ja kohapeal. Koha tagab tagastamatu ettemaks 50% summast. Osalejale, kes soovib Rohaanile küsimusi esitada (aega ca 10-12 min inimese kohta). - 50 eurot kuni 08.06 (k.a). - 55 eurot 09.06-11.06. - 60 eurot 12.06 ja kohapeal. Koha tagab tagastamatu ettemaks 50% summast€


Registreeru