Rituaalid paaridele: ekstaas ja lähedus

Kutsume teid rännakule, mis on kantud rituaalsest energeetikast. Ehk sellel õhtul on vähem rõhku rääkimisel ning rohkem kehatunnetusel ning kogemisel.
Näeme paradigmade energeetilist muutust meie ühiskonnas laiemalt. Püha paarisuhe on tõusmas üle pika aja taas ausse. Paarisuhtes soovitakse minna sügavustesse. Otsitakse teid ja teadmisi, et sulatada turviseid, mis ei anna laskuda täielikku usaldusse. Samuti viise, kuidas avada teineteise ekstaatilisust ja pakkuda oma paarilisele naudinguid.
Oluliseks on tõusmas kvaliteet läbi iseenda kogemise paarisuhtes. Kuidas tuua läbi teadliku paarisuhte tervendust ja kasvu iseenda ellu ning läbi selle väestada ning kultiveerida paarisuhte kaudu ühiseid kogemusi ja projekte.
Loome ühiselt rituaalse ja hubase ruumi kus põhirõhk on tunnetusel, aistingutel ning erinevatel meelelistel kogemustel.
Kõik praktikad teeme oma paarilisega ning eesmärgiks on pakkuda uusi võtteid ning praktikaid paarisuhte sügavamale viimiseks läbi meeleliste ja sensuaalsete praktikate.
Tulge ja looge kiires argipäevas kvaliteetaeg vaid teineteisele. Olete südamest oodatud Armastuse Templisse!

Osalustasu: 80€/ paar
Registreerimiseks palume teha ettemaks 40€ siit: https://learn2touch.com/product/ekstaas-ja-lahedus/
Ülejäänud osa saate maksta kohapeal sularahas.

Riietus: sensuaalne, mugav

PS. kohtade arv on piiratud. Palume soovi korral ennast registreerida bella@learn2touch.com või igor@learn2touch.com

Ruumi hoiavad: Bella Skalkina ja Igor Eartchild
Loe Bella ja Igori kohta lisa siit:
Bella on professionaalne massaažiterapeut, kellel on aastaid kogemusi ajurveeda ja homöopaatia teadustes. Bella pakub Leebe Bioenergeetika seansse oma klientidele. Ta on pühendunud tööle inimestega, kes vajavad rohkem tähelepanu oma tervise ja eluviisi parandamiseks. Bella on üles kasvatanud iseseisvalt kolm poissi. See kogemus on õpetanud teda, kuidas toime tulla igasugustes olukordades ning säilitada seejuures naisellikkus ja graatsia.
Bella on elurõõmus ja positiivne inimene, kellest kiirgub armastust ja kaastunnet. Ta pakub seansse Helsingis ja Tallinnas. Koos Igoriga nad korraldavad seminare paaridele Euroopas, Venemaal ja Aasias.
Bella teraapia koduleht on: www.anahata.fi
*****
Igor Earthchild õpetab tantrat ja suhete tervendamist Eestis, Venemaal, USA’s ja Tais. Tema peamised teemad on teadlikkus, puudutuse maagia, terved suhted, armastuseruum, mängulisus ja ühenduse loomine oma sisemise lapsega ning emotsioonide vabastamine.
Igor on professionaalne tantramassaaži terapeut, õpetades ja praktiseerides Eestis, Euroopas, Venemaal ja Aasias. Tema suurimaks kireks on naiste südame avamine ning nende täispotensiaali saavutamine elus. Ta aitab nii naistel kui meestel saada üle nende hirmudest ja takistustest, mis hoiavad neid tagasi elamast täiuslikku ja õnnelikku elu. Tantra on olnud parimaks infoallikaks, et pakkuda klientidele võimalust saavutada rahulolu ja EDU oma elus.

Läbiviijad: Bella ja Igor

Registreerumine on lõppenud - Leia uus