Sten-Kristjan Saarik ja Kelly Tomson kutsuvad teid lauluringi helisema ja häälega mängima! Muusika ja musitseerimine on dialoog maailmaga, mis annab meile võimaluse peegeldada oma sisemaailma. Enim inspireerib Steni ja Kellyt improvisatsiooniline laulmine, kus inspiratsiooniallikateks on tihtipeale loodus, inimesed, taimed ja erinevate paikade energeetika. Lauluringis lauldakse üheskoos Eesti regilaule ja tervendavaid laule.

Oluline ei ole varasem laulu- või musitseerimisoskus ning oodatud on kõik! Julgustame alati kõiki kaasa laulma, sest ruum on loodud ja hoitud just nii, et kõigil oleks turvaline enda helinat avastada. Kui pole parajasti tunnet, et tahaks kaasa laulda, saab ka lihtsalt head atmosfääri ja helisid nautida.

Teele hoiab ruumi Pille Laiakask

“Taimeteeringis jagame loodusest korjatud ravimtaimedest valmistatud teed. Metsik taimetee, sarnaselt teepõõsale, pakub võimalust ühendumiseks. Nii iseenda, looduse kui ka oma juurtega. Saabuva sügise tundes saab meie taimeteering olema justkui Maaema kaisutus – turvaline ja soe pilguheit hinge sügavamatesse nurkadesse. Teetaime(d) valin isiklikust teekapist vahetult enne meie kohtumist ning neist kuuleb täpsemalt juba teeringis.”

Sten-Kristjan Saarik

Olen muusikust maailmarändur ja maailma eri paigus elades avastanud enda jaoks toetavaid praktikaid, mida jagan nüüd ka kodumaal. Lisaks bhakti jooga haru mantratele, eesti regilauludele ja omaloomingule on mind väga kõnetanud just Yawanawá laulud. Viimaseid olen laulnud ringides nii Eestis, Balil kui ka Mehhikos.

Kelly Tomson

Lauluringe olen loonud juba aastaid nii Eestis kui ka Balil. Olen aidanud inimestel avada oma häält ning jagan ka meie töötoas kogemusi hääle avamisest ja blokeeringutest. Olen õppinud Yawanawáde laule Mawa Isa käe all Balil ja Yawanawá meistrite väeringides. Samuti olen õppinud klassikalist laulu vokaalpedagoogide Anu Aimla ja Eda Zahharova käe all ning Ungari pärimuslauliku Istvan Sky juures.

Ootame Sind väga!

19:00 – 19:30 teetseremoonia
19:30 – 21:30 laul

Läbiviijad: Kelly Tomson, Pille Laiakask, Sten-Kristjan Saarik

Registreerumine

Osaluspanus: 30€

Tasumine toimub kohapeal sularahas

See sündmus on juba ära toimunud 30.09.2023 - Leia uus