Avasta Practical Consciousness meetod – muuda end ja maailm sinu ümber muutub!

Oled P, 22.oktoobril kl 17:00–18:30 oodatud Practical Consciousness tasuta infopäevale, ja novembri pühapäevadel 5.,12.,19. ja 26.novembril, kell 10:00-14:00 Practical Consciousness I kursusele: SELGUS & II kursusele: EMOTSIOONID.

Infopäeval saad tutvuda Practical Consciousness meetodi aluseks oleva inimkäsitlusega – teeme koos läbi esimesed tehnikad selguse, sisemise rahu ja heaolu taastamiseks ning vastame kõigile Sinu küsimustele, mis Sul seoses selle meetodiga tekkinud on.

Practical Consciousness juured asuvad joogatehnikates. Nende tehnikate rakendamine võimaldab iseseisvalt ja efektiivselt muuta oma elu, lõpetada kerkivate kannatuste korduvad ahelad ja võtta oma elu juhtimise ohjad autopiloodilt taas enda kätte.

SELGUSe kursusel õpid tundma oma sisemaailma ja leiad oma tegeliku identiteedi – tõelise mina. Kursusel on palju „ahhaa” teadmisi ja tehnikaid. Samuti õpid sinu endaga toimuvas orienteeruma, avastad teadvustamise ja hetkes elamise alused. Õpid oskuslikult kasutama oma teadlikkust ja keskendumist ning loovust. EMOTSIOONIDe kursus õpetab sulle, kuidas oma elu kahjustavatest emotsioonidest jäädavalt vabaneda, mille tulemusena koged tasakaalu- ja rahutunnet. Kõige tähtsam on see, et õpid end ise vabastama oma harjumuspäraste reaktsioonide haardest.

Kursuseid SELGUS ja EMOTSIOONID õpetatakse alati koos. Ühes Majas proovime uut, lõdvestunud õppeviisi, kus kohtume nelja järjestikuse pühapäeva hommikupoolikul. Nii jääb iga kohtumise vahele piisav aeg, et uusi teadmisi kinnistada, õpitud tehnikaid praktiseerida ning toimuvaid muutusi teadvustada. Taaskohtudes saame nädala jooksul tekkinud küsimused ja esilekerkinud takistused läbi arutada, neile vastused leida ja üheskoos oma sisemaailma edasi süveneda.

Kaidi Tamm endast: Olen akadeemilise taustaga, viimased 15 aastat olen töötanud jätkusuutlikkuse eksperdi, uurija, õppejõu ja konsultandina Saksamaal ja Eestis. Praktika näitab, et meil on teadmised ja tehnoloogia vajalike muudatuste tegemiseks, sageli pidurdavad positiivseid arenguid just mugavustsooni kinni jäänud inimesed. Practical Consciousness on kõige terviklikum ja lihtsam enesejuhtimise ja -muutmise meetod, mida tean. Olen seda kasutanud oma sisemaailma mõistmiseks ja korrastamiseks alates 2009. aastast. See aitab mul sekunditega vabaneda piiravatest hoiakutest, emotsioonidest, mõtetest ja reaktsioonidest, jääda loovaks ja kohalolevaks ning elada väga produktiivse tööelu kõrval ka õnnelikku pereelu. Nende teadmiste ja tehnikate rakendamine on muutnud mind palju vastupidavamaks elu tõusudele ja mõõnadele, aidates elada lihtsamat ja ilusamat elu. Õpetan neid tehnikaid, et aidata isiklike ja tööalaste väljakutsetega silmitsi seisvatel inimestel leida oma kese ja elada oma parimat elu.

Palume tasuta infopäevale eelregistreeruda sellel lingil: https://fienta.com/et/kaidi-tamm-infopaev-okt2023

Practical Consciousness I & II kursusele Kaidi Tamm’e juhendamisel on võimalik registreeruda sellel lingil: https://ee.practicalconsciousness.com/pood/practical-consciousness/practical-consciousness-i-ii-kursus-selgus-ja-emotsioonid/practical-consciousness-i-kursus-selgus-ii-kursus-emotsioonid-kaidi-tamm/

Practical Consciousness I & II kursus maksab 290 €. Osalustasu sisaldab nelja põhipäeva, ühte jätkupäeva ning koolitusmaterjali. Hind sisaldab käibemaksu. Kohapeal on olemas tasuta vesi ja tee ning õppimist ja keskendumist toetav õhkkond. Koolituse eest on võimalik tasuda pangalingiga, arvega, krediitkaardiga või järelmaksuga.

NB! Kui kursusele registreerub alla 10 inimese, siis see toimub veebikursusena Zoomis.

Kaidi kohta saab rohkem lugeda: https://www.kaiditamm.com/

Oled teretulnud 💛

Läbiviijad: Kaidi Tamm

Registreerumine

Osaluspanus: Infopäev on tasuta/ 0€


Registreeru