OSHO Aktiivsed Meditatsioonid® on teaduslikult välja töötatud ja loodud tänapäeva kiire elutempoga inimesele. Need meditatsioonid sisaldavad aktiivsemat füüsilist tegevust (hingamine, jooksmine, tantsimine, pöörlemine, ümisemine jne), mis aitab vabastada kehamälust emotsioone, pingeid ja stressi ning liikumatut vaikuse osa, mis aitab mõtetel aeglustuda ning kogeda enda sees sügavat rahu. Läbi liikumise on lihtam peast kehasse tulla ning seetõttu on OSHO aktiivmeditatsioonid® võitnud paljude inimeste südamed.

Sel korral teeme OSHO Kundalini Meditatsiooni®, mis on hea viis kogu päeva lahti harutamiseks ja lahti laskmiseks. Meditatsioon aitab kõik kehamällu salvestunud kivistunud (alla surutud ja blokeeritud) energia “sulatada” ning taas voolama panna.

Meditatsioon kestab 60 minutit ja osalemine ei eelda mingeid eelnevaid teadmisi või mediteerimise kogemust. Viimasest söögikorrast võiks olla vähemalt tund möödas. Riietu mugavalt ning tule 10 minutit varem kohale. Oled südamest oodatud täpselt sellisena nagu oled!

Registreerumine on vajalik, kuna kohtade arv on piiratud.

Ruumi hoiab ja juhendab

Kristiina Kase

Meditatsiooni õpetaja ja OSHO Aktiivsete Meditatsioonide® juhendaja

Hind 15€

Läbiviijad: Kristiina Kase

Registreerumine

Osaluspanus: 15€

See sündmus on juba ära toimunud 13.02.2024 - Leia uus