NOORE KUU LOOMISE GONGIÕHTU
ÜKS MAJAS ✨
10. MÄRTS 2024 KELL 19.00-21.00

GONGIDEL: TIINA KARJATSE

Kutsun sind rahunema ja lõõgastuma, mõtisklusele ja rännakule iseendasse.
Gongimeditatsioon on seekord toimumas Noore Kuu energias. Noore Kuu väge on aga iidsetest aegadest kasutatud, et kutsuda meie ellu uusi algusi ja võimalusi, edu ja õnnestumisi. Noore Kuu loomise aeg on parim aeg oma tervise edendamiseks. Nii me kutsumegi Noore Kuu väe oma taotlustesse, tervenemisesse ja uutesse algustesse ✨

Õhtu jooksul kõlavad Sulle planetaarsete gongide – Päike, Maa, Sedna, Chiron, Kuu, Veenus ja Marss maagilised helid, mis aitavad helgelt kogemust sügavamalt integreerida ning toovad kogu sinu olemisse tervendust ja sisemist rahu. Kõlavad ka muud harmoonilise kõlaga pillid nagu kristallhelikausid, 4 elemendi koshi tuulekellad, šamaanikõristi, šamaanitrumm, ookeanitrumm, vihmapill, RAV trumm, haldjapill, kalimbad ning laul.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.

TOIMUMISE KOHT: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
TOIMUMISE AEG: 10. märts 2024 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
OSALUSTASU: 25 eur
REGISTREERUMINE: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud.

Matid, pleedid ja pehmed lambanahad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛

Oled südamest oodatud 💛
Tiina

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 10.03.2024 - Leia uus