Oleme naistena õrnad, tundlikud, emotsionaalsed, igaüks eriline oma eheduses. Meie tugevus seisneb meie õrnuses, oskuses leida ilu ja rõõmu ka kõige väiksemates asjades ja lihtsamates hetkedes ning jagada seda ümbritsevatega. Naiste tundlikkus ja empaatiavõime muudavad maailma soojemaks ja hoolivamaks paigaks.
Selleks, et me naistena tasakaalus püsiks, on abiks sügav ühendatud hingamine. Hingamine aitab lõdvestuda, leevendada stressi ning vähendada ärevust ja pinget, võimaldab paremini mõista oma sügavamaid emotsioone ja kogemusi.

Sündmuse alguses räägin Sulle hingamisest, sealhulgas tutvustan Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse tehnika põhimõtteid, millele järgneb muusika saatel hingamisrännak mattidel pikali. Sügavamaks pingete vabastuseks kasutan kehatöö võtteid.

Kõik vajalik on kohapeal olemas, pane vaid selga mugavad riided.
Soovin, et teaksid, et sel sündmusel sisened turvalisse ruumi, kus kõik toimuv jääb konfidentsiaalseks, et saaksid end vabaks lasta ning kogeda ühendust oma tõelise olemusega. See on kogemist väärt!

Sündmus kestab ca 2,5h.

See sündmus pole Sinu jaoks, kui oled rase, alla 16, Sul on kõrgvererõhu tõbi, epilepsia, glaukoom, infarktioht, skisofreenia, aneürism või oled läbinud hiljuti (kuu aja jooksul) mõne operatsiooni.
Sel korral on üks “lisavastunäidustus”: kui oled mees. 🙂

Läbiviijad: Helen Haava

Registreerumine

Osaluspanus: 30€

See sündmus on juba ära toimunud 11.02.2024 - Leia uus