Energiakanalduse täisväärtuslikuks kogemiseks ei pea olema eelnevat enesearengu praktikate kogemust – seansi alguses suunan tähelepanu vajalikesse kohtadesse ja seletan, kuidas meie mõistus uutes olukordades vahel käitub, õpetan enda tähelepanu juhtima ja julgustan sind rahus endaga istuma ja meelt rahustama ning vaigistama, et teha ruumi lihtsalt olemisele ja millegi uue ja põneva kogemisele.

Sellel sündmusel osalemine ei nõua mingit pingutust ega “vormis” olemist – võid tulla täpselt selles hetkes, kus parajasti enda asjadega oled – tervendust ja valgusenergiat saab täpselt see koht sinu kehas või meeles, mis seda kõige rohkem vajab. Peale seanssi on kerge ja klaar olla, sul on rohkem energiat, näed elu ja hetke värske pilguga. See on nagu väike “restart”, mida saad endale pakkuda ka siis kui jaksu pole.

Mida seanssidel teen:

Energiakanaldust saab teha kahel viisil – ringis, grupiseansina ja ka individuaalselt 1:1.

Viin energeetiliselt inimese meditatiivsesse seisundisse, kus ta saab rahuneda ja lõdvestuda.
Inimene hakkab tunnetama kehas erinevaid vibratsioone ja hakkab toimuma tervenemine.

1:1 juhendamisel uurime koos, millest on tekkinud hirmud ja ärevused, mis on tihti ka paljude füüsiliste haiguste algallikaks. Vaadates otsa enda sees olevatele hirmudele, mõistame oma käitumismustreid paremini ja saame tugevama kontakti iseendaga.

Mõlemat tüüpi seansi ajal puudutan kergelt kehal olevaid punkte, et vabastada kehast pingeid tingimusel, et inimesele minu ruumis see mugav on. Küsin selleks alati eelnevat nõusolekut.

Kohti on 10-le inimesele. Kanna mugavaid riideid, võid kaasa võtta villased sokid, et oleks soe ja mõnus. Kõik muu on koha peal olemas.

Oled väga oodatud!

Urmas Sarapuu

Läbiviijad: Urmas Sarapuu

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

Tasumine kohapeal sularahas.

See sündmus on juba ära toimunud 16.10.2023 - Leia uus