Kas sa oled proovinud korduvalt mediteerida, aga pole õnnestunud või ei õnnestu sul järjepidevust saavutada?
Ma kutsun sind enda meditatsiooni gruppi, kus me 40 päeva järjest koos mediteerime, mis aitab sul leida meditatsioonipraktika, mis sulle just sobib ja sind aitab Olles ise 10 aastat proovinud erineval viisil ja aegadel mediteerida, siis olen avastanud, et alguses on grupi toetus väga oluline, et hiljem üksi oma praktikat jätkata.
Meditatsioonigrupp kohtub 4 korda Üks Majas ja vahepealsel ajal kinnises facebooki grupis. Nelja kohtumise käigus räägin ma lühidalt meditatsioonist ja teadveloleku teooriast ja praktikatest, väljakutsetest, annan abistavaid nõuandeid. Valmistame keha ette kerge liikumisega. Igal korral praktiseerime suletud vaikset meditatsiooni istudes/lamades ning ühte aktiivsemat meditatsiooni (avatud või suletud, hingamisel välisel objektil või liikumisel põhinevat praktikat). Kindlasti proovime Active Consciousness meditatsioonipraktikat, mis on väga võimas just grupis kogeda ja jooga nidra praktikat. Jagame kogemusi ja küsime küsimusi.

Kohtumised Üks Majas toimuvad:
15.02 Neljap kell 18.30-20.00
20.02 Teisp kell 18.30-20.00
5.03 teisp 18.30-20.00
12.03 teisip 18.30-20.00

Kohtumiste vahel kohtume facegrupi grupis, kus 40 päeva oleme üksteise jaoks olemas, jagame kogemusi ja hoiame järjepidevusel silma peal.
Grupis osalemise panus on 25 EUR/kohtumine (sisaldab ka online toetust) või 80 EUR (4 kohtumist+ online toetus).

Gruppi hoiab Helina Kibar, kes on olnud 10 aastat jooga- ja meditatsiooniõpetaja ning muu hulgas läbinud ka 100h meditatsioonijuhendaja koolituse ning 50h Jooga Nidra koolituse Indias, andnud tunde nii Eestis kui ka välismaal, omab täiskasvanukoolitaja kutset tase7.
Minust saab lugeda lähemalt siit: https://helinakibarbodymind.weebly.com/minu-lugumy-story

Registreeri hiljemalt 14.02. Kohtade arv on piiratud. Osalejatele väljastatakse soovi korral tõend, tasuda saab ka läbi Stebby. Oled oodatud!

Läbiviijad: Helina Kibar

Registreerumine

Osaluspanus: 25€/kord, 4 kohtumist 80€

See sündmus on juba ära toimunud 15.02.2024 - Leia uus