Oled oodatud tantsurännakule, kus saad kogeda vabadust, kergust ja emotsioone.

Kas oled valmis avastama sügavamat ühendust iseendaga läbi liikumise ja muusika? Tantsurännak on rohkem kui lihtsalt tants – see on teekond, mõistmaks oma emotsioone, leida vaimset tasakaalu ja avastada, mis teeb sind õnnelikuks ja paneb liikuma.

Tants on vabadus ja eneseväljendus. See pole lihtsalt liikumine, vaid viis, kuidas oma emotsioone ja mõtteid keha kaudu väljendada. See võib olla võimas ja vabastav kogemus.

Meditatiivne tantsurännak on nagu rännak iseenda sügavamasse maailma. See on võimalus avastada, kes sa tegelikult oled, ja õppida, kuidas olla oma elus rohkem kohal. See ei nõua eelnevat kogemust ega oskusi, vaid lihtsalt soovi avastada enda sisemist potentsiaali. See kogemus võib aidata sul paremini mõista oma emotsioone, leevendada stressi ja leida sisemistrahu.

Tantsurännaku teeb eriliseks:

Keha ja vaimu ühendamine: Tantsurännak on võimas viis ühendada keha ja vaim, luues tasakaalu ja harmoonia. See võimaldab inimestel mõista, kuidas nende füüsiline ja vaimne seisund omavahel seotud on.

Kohalolu ja mindfulness: Tantsurännak toob osalejad hetkesse ja õpetab olema kohal. See on nagu meditatsioon läbi liikumise, mis aitab inimestel leida rahu ja selgust.

Loominguline eneseväljendus: Tantsurännak annab võimaluse loovalt ennast väljendada. See julgustab inimesi avastama uusi liikumisi ja viise, kuidas oma emotsioone ja mõtteid väljendada.

Ühine kogemus: Kui inimesed tantsivad koos teiste osalejatega, tekib tugev ühendus ja toetus. See ühine kogemus võib olla väga sügav ja rikastav.

Iseenda sügavam mõistmine: Tantsurännak aitab inimestel mõista oma keha ja emotsioone paremini. See võib avada uusi perspektiive ja aidata lahendada sisemisi konflikte.

Tantsurännak on praktika, mis aitab Sul paremini mõista ennast ja oma sügavamat olemust. See loob ruumi eneseavastamiseks ja isiklikuks kasvuks, samal ajal pakkudes naudingut ja rõõmu liikumisest ja muusikast.

Riietus: mugavad ja liikumist võimaldavad riided
Tase: sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele
Kohti: 25

Sündmus toimub eesti keeles

Tantsurännak on sari, mis toimub kord kuus Üks Majas.

Läbiviijad: Kerttu Sepp

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 16.09.2023 - Leia uus