Oled südamest oodatud kogema konstellatsiooni imelist väge!

Perekonstellatsioon on süsteemne lahendus, mis võimaldab meil tuvastada alateadlikke dünaamikaid, kelle või millega me seotud oleme ja milliseid oma esivanemate mustreid kordame. Meetod aitab nähtavaks teha keerukaid põimumisi nii sünniperes kui ka praeguses perekonnas või siis paarisuhtes. Kui elu justkui ei voola ja tekivad takistused, näiteks probleemid raha, tervise, suhete, seksuaalsuse, töökaaslaste või lastega, siis saame vaadata, mille või kellega see takistus on seotud. Koos saame leida lahenduse ja vajadusel luua sideme kellegagi esivanematest, kes oleks ressursiks kliendile. Läbi konstellatsiooni saame tuvastada minevikus juhtunud traumasid, mida inimene ei pruugi üldse mäletada. Saame vaadata, millega mingi tunne või sümptom on seotud, ühendada katkenud sidemed või anda tagasi koha suguvõsast välja heidetud liikmele. Konstellatsiooni tulemusel vabaneb allasurutud tundeid ning seeläbi toimub tervenemine ja vabanemine. Lahendused konstellatsioonis toovad mõistmise, aksepteerimise ning tekib sisemine selgus, mille tulemusena saab armastus võimaluse peresüsteemis taas voolata.

Sagedased teemad millega konstellatsiooni tullakse:

-Erinevad konfliktid peres, paarisuhtes või tööl
-Seletamatud tunded: viha, süü, ärevus, häbi jne
-Sõltuvused ja kaassõltuvused
-Laste käitumisraskused ja terviseprobleemid
-Korduvad sündmustemustrid ja sarnased saatused suguvõsas
-Sisemise lapse töö ja töö sisemiste osadega (keha, hing, vaim)
-Ohver-päästja-agressor dünaamikad
-Lastekaotused, abordid, katkemised, viljakusprobleemid
-Kaotusvalu perekonnas ja suguvõsas
-Raskus partneri leidmisel, suhte hoidmisel või suhtest lahti laskmisel
-Erinevad terviseprobleemid

Olen terapeut ja sertifitseeritud perekonstellöör. Lõpetanud perekonstellatsioonide õppe Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudis Olga Knjazeva juhtimisel. Olen ka õppinud ärikonstellatsiooni ja hetkel läbin struktuurseid konstellatsioone. Lisaks olen õppinud holistilist teraapiat Holistika Instituudis ja osalenud selgeltnägemise õppes IIka Keskuses. Oman ka joogaõpetaja (Vinyasa ja Hata) tunnistust.

Palun anna oma tulekust võimalusel ette teada, registreerides kodulehel, või tule lihtsalt kohale. Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist. Isikliku konstellatsioonitöö jaoks on vajalik eelnev registreerimine.

Tule lihtsalt vaatama või soovi korral ka asendama. Sa võid alati tulla ka hiljem või lahkuda varem, nii kuidas võimalik on.

Oled südamest oodatud minu juurde konstellatsiooni. Loon ruumi, kus saad ennast tunda turvaliselt ja hoitult ning seeläbi toimub ka tervenemine.

Esindaja osalustasu: 10 eur
Isiklik töö: 140 eur
Paari töö: 160 eur

 

Marjust rohkem saad lugeda siit:

Marju Kuusik

Läbiviijad: Marju Kuusik

Registreerumine

Osaluspanus: Esindaja: 10€ Isiklik töö: 140€ Paari töö: 160€

See sündmus on juba ära toimunud 06.01.2024 - Leia uus