Juhuu, armsad inimesed!

Kuna olete nii soojalt ja armsalt meid siin Eestimail vastu võtnud, toetanud ja inspireerinud oma soovidega veel üks lauluring teha siis otsustasimegi ühe hoitud ringi- lauluringi, kontsertrännaku ka Tallinnas teha.

Nii rõõmsad, et saame jagada oma uuemat loomingut ema keeles just teiega – Sinuga, kes sa seda siin loed 🥰 Ja peamine- Laulda Koos!

Toome ringi ka juba armastatud laule meie albumilt “Olen Ookean” ja pärimuslikke loitse Amazoniasest.

PS! Oleme veel viimaseid päevi Eestis külas, seejärel naaseme oma kodupaika, Korfu saarele ja see on viimane kontsertrännak selleks korraks. Saame mahutada ringi max 35 inimest.

Ruumi hoiavad ja muusikat loovad:

ANANDA JA KAUSHALYA
KAUSHALYA helilooja, laulja, muusik, multi instrumentalist, heliterapeut ja heliteraapia ning hääle õpetaja, maailmamuusik.

ANANDA (Alex)- muusikaprodutsent, heliterapeut, rütmide õpetaja, trummar.

Meie kontsertid on rännakud, kus saab kogeda sügavat meditatiivset ilu, võimsat “uplifting” ühist hääle avamist ja laulu, rütme ja tantsu ning ühist hoitud ruumi energiat.

Elame Kreekas, Korfu saarel ja praktiseerime väereiside ning ZEN-retriitide korraldamist gruppidele siin samas Korfu saarel.

Ülekõige meeldib meile aga luua muusikat ja seda koos Sinuga laulda. Või siis lihtsalt laulda nii, et Sina naudid ja võtad vastu.

PS! Palun registreeru ette
jagaspace.gongspa@gmail.com

Nii väga ootame juba kohtumist!

Ananda & Kaushalya

Vaata meie tegemiste kohta siit:
www.jagaspacegongspa.com

www.facebook.com/JagaspaceGongSPA

Läbiviijad: Ananda & Kaushalya

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 02.12.2023 - Leia uus