Taasavasta või loo sügav ühendus ja lähedus oma paarilisega kohtumisõhtutel, mis on mõeldud ainult paaridele!
Tuleme käesolevasse hetke maagiasse, laseme unustusse vajuda olmel ja ulmel, et lubada sära ja naudingulisus omavahelisse suhtlusesse.

Praktikad, mida teeme, puhastavad omavahelist suhtlust ja õhku, vabastavad pingeid, mis on tekkinud ja loovad mõnusa pinnase tasakaalukaks suhteks, kus on võimalikud nii olme asjad kui ka sügavam intiimsus paari vahel.
Teadvustame, et oleme tihti langenud sügavatesse rollidesse, nagu isa, ema või lapse roll, ning õpime neid teadvustama ning nendest rollidest välja tulema ja kohtuma eheduses ja puhtas armastuses.
Need kohtingud on eriti abiks, kui soovite suhet tugevdada, omavahelise füüsilise läheduse vajadust elavdada või soovite füüsilisse intiimsusse rohkem sära.

Mõnikord võib suhe olla sattunud platoonilisse sõbratsooni, leiame viise sealt välja tulemiseks ning õpime, kuidas kuulata ja mõista teineteist, kuidas oma sõnumit edastada paarilisele nii, et see oleks armastavalt edastatud.

Kohtingutel saab uurida ja õppida:
⚜️ tegija olekust tulema lõdvestumise ja olemise aspektidesse,
⚜️ kuidas liikuda platoonilisest kohast intiimse läheduseni,
⚜️ uurida andumist ja ruumi hoidmist.
⚜️ kuidas igapäevaelu rutiinist ja efektiivsusest tulles, tulla erinevatest kohtadest kokku ning praktiseerida neid tehnikaid ka kodus.
⚜️ kuidas aktiveerida oma eluenergiat, et silmad säraksid
⚜️kuidas tekitada suhtesse sügavust, uudsust, imetlust teineteise suhtes,
⚜️kuidas luua ruum läheduse jaoks,
⚜️kuidas pakkuda hoidvat füüsilist puudutust,
⚜️kuidas äratada seksuaalsust jpm.

Nendel õhtutel tekitame suhtesse sügavust, uudsust ja imetlust teineteise suhtes, ning uurime, kuidas luua ruumi läheduseks paarisuhtes. Õpime tulema kohalolekusse ja voosse, puhtasse olemisse, jättes mugavustsooni alles, kuid toome sinna uusi kõlasid, värve, helisid, et kõik ei oleks nii iseenesest mõistetav ja etteaimatav, et oleks värskust ja kergust.

Meie põhifookus on kogemisel.

❖ Juhendajad:
Sven Truupõld – olen teadliku seksuaalsuse praktikatega tegelenud 11 aastat. Läbinud mitmeid tantra retriite Eestis, Soomes, Saksamaal, Venemaal, Tais. Olen spetsialiseerunud naiste orgastiliste seisundite loomisele läbi kehatöö ja meditatsiooni. Koolitan mehi saamaks ühendust oma sisemise seksijumalaga. Loon ruume turvaliseks kallistamiseks, hingamis-, lõdvestumis-, jooga- ja energiate liigutamise praktikatele.

Kristiina Laasi – oma enesearengu teekonnal, mis nüüdseks on kestnud üle 15 aasta, olen saanud erinevatelt koolitustelt nii Eestis kui ka väljaspool palju häid praktikaid ja harjutusi, mis on mängulised, sügavad, sensuaalsed ja aitavad paarilisega luua lähedust. Viimase 8 aasta jooksul olen juhendanud Tantradate õhtuid, mis on vallalistele mõeldud, aga nüüd tunnen kutset jagada praktikaid paaridele, et samasugune magus ja sügav ühendus saaks tuua värskust pühendunud suhtesse. Lisan sinna juurde ka kogemused ja teadmised, mis omandatud üle 7a. naisteringide hoidmisest.

❖ Millal?
Koguneme Tallinnas Üks Majas P, 24. septembril alates kl 16.45 ning alustame kl 17.00.
Sündmus kestab orienteeruvalt 3 tundi.

❖ Lisainfo: paarisuhe@gmail.com

Kontakt: tel 5113437 või 53020201

Läbiviijad: Kristiina Laasi, Sven Truupõld

Registreerumine

Osaluspanus: Tasudes hiljemalt 22.septembriks, paari kohta 60€

Guru Treep OÜ arvele EE082200221070894588 selgitus "KÕP Pööripäev" või 70€ kohapeal sularahas.

See sündmus on juba ära toimunud 24.09.2023 - Leia uus