Teisipäeva õhtuti kutsume Sind mõnusale kehakaemusele läbi liikumise, et saavutada tasakaalu ja võtta väike paus, et argipäevast välja astuda. Kunagi pole kahte ühesugust tundi ja me loome alati selle olemise koos – nii nagu elu meid kokku toob. Tund sobib nii algajale jooga praktiseerijale kui ka edasijõudnule.

Kindlasti koged lühemat- või pikemat meditatiivset rännakut, natuke helisid, liikumist – mis kombineeritud liikuvamast & jõulisemast yang-praktikast ja staatilisemast & lõõgastavamast yin-joogast.

Kohtumisõhtu taotluseks on taastada keha läbi liikuva meditatsiooni, anda meelele puhkust ning võtta pingetelt tagasi ruum, mis kuulub heale enesetundele. Praktikana teritab jooga keskendumisvõimet, tugevdab keha, avab ja toetab jääkainete liikuma minemist, tasakaalustab närvisüsteemi ja toob kehasse kohalolu.

Tule mugavates riietes ja sul endal on lihtsam kui tugevamast kõhutäiest jääb tunnike-kaks. Sind ootab hoitud ruum, kus on kõik vajalik olemas, aga soovi korral võid kasutada oma joogamatti.

Parkimine Üks Maja hoovis ja maja ees.
Tunni kestvus: 1,5h

Carolin Ligi

Registreerumine on lõppenud.

Läbiviijad: Carolin Ligi

Broneerimine

Täishind: 15€
Broneeringutasu: 0.00€

Vabu kohti: 6/15

Registreerumine on lõppenud.