See praktika kombineerib Shindo, Qigongi ja Yin jooga ühtseks tervikuks. Tempo on rahulik ja võimaldab igal osalejal sobiva kulgemise leida. Koos käib mõnus seltskond, mille tuumik on koos praktiseerinud juba 30 aastat, aga alati on oodatud uued külastajad.

Praktikas osalemise tulem võiks olla:
1. Sügav lõdvestumine: Tund keskendub sügavale lõdvestumisele ja sisemisele rahule. See annab sulle võimaluse põgeneda igapäevastest muredest ja pingeist ning leida hetk iseenda jaoks, aidates sul vähendada stressi ja ärevust ning taastada sisemist tasakaalu.
2. Energia tasakaalustamine: Shindo, Qigongi ja Yin jooga tehnikad aitavad tasakaalustada keha energiaid ja avada energia kanaleid. See aitab suurendada elujõudu, parandada üldist tervist ning luua tugevam ühendus keha ja vaimu vahel.
3. Liigeste tervis: Yin jooga asendid, mida selles tunnis kasutatakse, aitavad parandada liigeste tervist ja painduvust. Pikaajaline asendites viibimine aitab avada ja venitada keha sügavamaid kihte, mis aitab kaasa liigeste tervisele ning kogu keha heaolule.
4. Kehatunnetuse arendamine: Jooga tund, kus kasutatakse Shindo, Qigongi ja Yin jooga tehnikaid, aitab sul süvendada kehatunnetust ja tähelepanelikkust. Õpid kuulama oma keha signaale ning tegema teadlikke valikuid, mis toetavad sinu keha ja meele heaolu.
5. Ühendus teiste osalejatega: Jooga tund võib pakkuda ka võimalust luua sidemeid teiste osalejatega, kes jagavad sarnast huvi keha ja meele tervise vastu. See võib olla suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega, saada inspiratsiooni ning jagada joogakogemusi.

Hetkel aktiivselt osalemas 10 praktiseerijat, mistõttu iganädalaselt jääb kohti veel 5-le osalejale.
Pane selga retuusid/dressid, et saaksid vabalt liikuda. Kõik muu vajalik on kohapeal olemas.

Kestvus: 1,5h

Sind oodates,

Heli&Üks Maja

Läbiviijad: Heli Vares

Registreerumine

Osaluspanus: 15€

Tasumine toimub kohapeal sularahas

See sündmus on juba ära toimunud 11.12.2023 - Leia uus