Milliseks on läbi elu kujunenud suhe oma häälega? Kas sulle on nt lapsena öeldud, et sina ei oska laulda? Millised on sinu unistused ja soovid seoses häälega? Mida soovid väljendada ja mis sind takistab veel? Kohtume 26 aprill ringis, et jagada, avaneda ja rännata. Avastame oma hääle väge ja heidame valgust takistustele ning vabastame parasjagu nii palju, kui oleme valmis.

Kui sul on hääl, siis oskad ka laulda, nii lihtne ongi. Kui julgeme oma häält avada ja kasutada, oleme ka julgemad eneseväljenduses igas oma elu valdkonnas. See on võimalus avastada oma enese hääle unikaalsust, unustades sõnad, hirmud ning uskumused, mis seni on piiranud vabalt väljendada.
Rännaku esimeses osas ühendume oma keha, hinge ja häälega läbi liikumise ja hääle harjutuste, teises osas avastame oma hingelaulu šamaanitrummi saatel, kolmandas osas integreerime ja jagame kogetut. Võta kaasa oma kõristi kui soovid rütmiga ühenduda.

Hingelaulurännakut saadab Ilona Maria Sowílo šamaanitrummiga:

Olen Hingelaulurännaku looja, heliterapeut, loodusterapeut, performance kunstnik ja laulja. Õppimas kehapsühhoterapeudiks. Muusika, laulmine ja trumm on olnud minu tervendajateks. Kui ma laulan, siis astun ise justkui kõrvale ja luban helil läbi enese voolata, usaldades ja taotledes alati kõrgeimat hüvangut kõigile. Helidega olen toimetanud alates 2017 aastast ning tänaseks olen jaganud oma häält ning laulnud koos tuhandete inimestega. Minu missioon on inspireerida inimesi avastama oma unikaalsust läbi hääle, helide ja koosloomise.

Kohtade arv on piiratud.
Ole palun kohal 10 min varem, et saaksime õigeaegselt alustada.

Kui osalustasu on takistuseks aga kutse tulla on, siis kirjuta ja leiame lahenduse.

Kui tunned, et vajad üks ühele toetust, siis on võimalus ka hääle avamise eraseansi aeg kokku leppida.

Elagu elu! Helisegu Hinged! Säragu südamed!

✨Ilona Maria Sowílo

Läbiviijad: Ilona Maria Sowílo

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 20.09.2023 - Leia uus