Hingamise ja meditatsiooni rännak “KOHALOLU”

Kohalolu on muutuste loomise portaal.
See hetk nüüd ja praegu, milles hingame.
Mõttevabadus ja südamega ühendus.
Sügav sisemine rahu. Lõõgastus.
Ühendus enda keha ja tajudega.

Kutsume Sind rännakule, milles sünnib ruum, kus saame olla täpselt sellised nagu parajasti oleme ning lubada oma kehal kogeda hinnangutevabalt seda, mida ta on tulnud sel rännakul kogema. Võtame armastavalt vastu iga kogemuse. Kohalolu on kõige võimsam praktika, millega tuua oma ellu just sellist muutust nagu Hing tegelikult soovib.

Rännakut alustame erinevate aktiivmeditatsiooni tehnikatega, mis aitavad meil tulla kohale sellesse hetke, unustada probleemid ja mured, ühenduda oma kehaga ning tuua nähtavaks see, mida kiires argielu toimetuste virvarris pole märganud. Iga keha on alati valmis meile edastama sõnumeid ning kohalolus saame hakata oma keha hinnangutevabalt kuulama, usaldama ning vabastama seda, milleks on just õige aeg.

Aktiivsetele meditatiivsetele praktikatele järgneb hingamisrännak. Teadliku hingamise praktikaid on kasutatud aastatuhandeid eluenergia liigutamise, teadvuse muutmise ja füüsilise heaolu saavutamise eesmärgil. Traumade vabastamisele keskendunud Biodünaamiline hingamine ja trauma vabastus (BBTRS) on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest. Selle aluseks olev sügav ühendatud hingamine võimaldab läbi murda keha erinevatest kaitsekihtidest ning vabastada mentaalne, füüsiline ja emotsionaalne pinge.

Hingamisrännakul kasutame toetamiseks helisid, liikumist ja erinevaid kehatöö võtteid.
Aitab:
– leevendada pingeid ja tugevdada stressitaluvust
– suurendada energiat ja vastupidavust
– tugevdada immuunsust
– vähendada väsimust ja unevajadust
– tugevdada keskendumisvõimet ja mõtteselgust
– tuua rahu ja emotsioonidega toime tulla
– tugevdada sõnalist võimekust häält tugevdades
– paneb särama

Hingamine: Helen Haava
Meditatsioon: Kristiina Kase

Helenist:
Mind on alati köitnud inimene ning tema tegelikud, piiritud võimed. See on tõuganud 17 aasta jooksul õppima erinevaid teraapia, meele ja kehatöö tehnikaid ning süüvima tervisliku toitumise nüanssidesse. Ma usun armastuse, hingamise, liikumise, heli, puudutuse, emotsioonide vabastamise, meditatsiooni ning mängulisuse kombinatsiooni ehk Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteemi® (BBTRS®) tervendavasse mõjusse nii palju, et jätsin seetõttu ka oma pearaamatupidaja töö. Minu kireks on toetada inimesi enda elurõõmule, väele ja potentsiaalile avanemisel.

Kristiinast:
Olen elus palju kogenud, kuidas iseenda mõtetest, emotsioonidest, käitumismustritest närvisüsteemist teadlikuks saamine, kohalolu praktiseerimine, keha, Hinge ja südamega ühendamine aitab igaühel tohutuid muutusi luua. Suureks kireks on armastavat kohalolu võimaldavate ruumide loomine, kus erinevate tehnikate abil saab emotsionaalne, vaimne ja füüsiline keha tasakaalustuda ning autentsus õitsele puhkeda. Erinevad (aktiiv)meditatsiooni- ja hingamistehnikad, Biodünaamiline hingamine ja trauma vabastus (BBTRS®), heliteraapia võtted, leinateadliku spetsialisti täiendusõpe, AromaTouch tehnika ja veel palju muud elukogemust on see, mida jagan inimestega. Igaüks kõnnib meist oma teel ning minu südame kutseks on hoida Sulle ruumi, kus saad oma teel olla just sellisena nagu oled ning ennast avastada, soovi korral valida ka selline muutus, mis toob just Sinule rahu, rõõmu ja kerguse. Oled alati hoitud ja armastatud!

Kõik vajalik on kohapeal olemas. Pane selga mugavad riided, millega on hea liikuda ning matil lamada ja võta soovi korral kaasa veepudel.

Sel sündmusel sisened turvalisse ruumi, kus kõik toimuv jääb konfidentsiaalseks, et saaksid end vabaks lasta ning kogeda ühendust oma tõelise olemusega.

Sündmus kestab ca 2,5h.
Osalustasu: 35 eur.

See sündmus pole Sinu jaoks, kui oled rase, alla 16, Sul on kõrgvererõhu tõbi, epilepsia, glaukoom, infarktioht, skisofreenia, aneürism või oled läbinud hiljuti (kuu aja jooksul) mõne operatsiooni.

Läbiviijad: Kristiina Kase ja Helen Haava

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

See sündmus on juba ära toimunud 29.05.2024 - Leia uus