Kas oled kunagi mõelnud, et võimaluste maailm avaneb meile iga hingetõmbega? Just nii see on! Sügav ühendatud hingamine mitte ainult ei aita meil lõdvestuda ja stressist vabaneda, vaid avab meie silmad ka uutele võimalustele elus.

See on justkui maagiline võti, mis avab ukse sisemise rahu ja tasakaalu poole, nagu sooja kallistuse saamine oma sisemiselt õpetajalt, kes juhatab meid tagasi iseenda juurde.

Sügav ühendatud hingamine aitab leida varjatud jõu ja selguse, mis aitab näha elu uuest vaatevinklist. Hingamise maagia seisneb selles, et see võimaldab meil ühendada keha, meele ja hinge, avades seeläbi ukse loovusele, inspiratsioonile ja uutele ideedele.

Sündmuse alguses räägin Sulle hingamisest, sealhulgas tutvustan Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse tehnika põhimõtteid, millele järgneb muusika saatel väike liikumine soojenduseks ning seejärel hingamisrännak mattidel pikali.

Kõik vajalik on kohapeal olemas, pane vaid selga mugavad riided.

Soovin, et teaksid, et sel sündmusel sisened turvalisse ruumi, kus kõik toimuv jääb konfidentsiaalseks, et saaksid end vabaks lasta ning kogeda ühendust oma tõelise olemusega. See on kogemist väärt!

Sündmus kestab ca 2h.
Osalustasu: 35 eur.

See sündmus pole Sinu jaoks, kui oled rase, alla 16, Sul on kõrgvererõhu tõbi, epilepsia, glaukoom, infarktioht, skisofreenia, aneürism või oled läbinud hiljuti (kuu aja jooksul) mõne operatsiooni.

Läbiviijad: Helen Haava

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

See sündmus on juba ära toimunud 15.05.2024 - Leia uus