Kas sooviksid, et sul oleks kergem ja kiirem oskus lahendada ebamugavaid situatsioone? Unistad harmoonilisematest suhetest? Igatsed rohkem energiat, rahulikumat meelt ja selgemaid mõtteradu? Tunned end vahel oma kehas justkui võõrana? Selleks, et suudaksid juhtida oma emotsioone ning need ei juhiks hoopis sind, on abiks sügava ühendatud hingamise praktika.

Saksa psühhiaater Wilhelm Reich on tunnustatud somaatilise psühhoteraapia valdkonna avastamise eest juba 20. sajandil. Tema oli esimene, kes hakkas rääkima sellest, kuidas kehapinged mõjutavad psüühikat. Iga kord, kui inimene surub alla mõnda emotsiooni või tunnet, mida ta tunda ei taha, tekib samal ajal lihaspinge. Kui lihaspinged väga palju kumuleeruvad, tekib nö. kaitserüü, mis ei lase inimesel olla ühenduses oma tõelise olemusega.

Kui piisavalt kaua sügavalt ja ühendatult hingata, hakkavad pinged kehas avanema ja sulama, kuni ühel hetkel tunneme vaid vabaduse- ja kergusetunnet. Teadlik sügav ühendatud hingamine aitab keskenduda, annab väge, rahustab meelt, vähendab stressi, lõdvestab keha, aitab näha lahendusi ning võimalusi ja teeb meele selgeks ning ärksaks.

Sündmus algab 10-minutilise liikumisega, et häälestada keha rännakuks ette. Pärast liikumist tutvustan sulle hingamispraktika aluseid ja Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse tehnika põhimõtteid, millele järgneb hingamisrännak mattidel pikali. Sügavama pingete vabastuse annavad kehatöö võtted, kõrgustesse lennutab muusika. Kogemusele lisavad värve trumm, helikausid, Koshi kellad ning kõristid.

Kõik vajalik on kohapeal olemas. Pane selga mugavad riided, millega on hea liikuda ning matil lamada ja võta soovi korral kaasa veepudel.

Sel sündmusel sisened turvalisse ruumi, kus kõik toimuv jääb konfidentsiaalseks, et saaksid end vabaks lasta ning kogeda ühendust oma tõelise olemusega. See on kogemist väärt!

See sündmus pole Sinu jaoks, kui oled rase, alla 16, Sul on kõrgvererõhu tõbi, epilepsia, glaukoom, infarktioht, skisofreenia, aneürism või oled läbinud hiljuti (kuu aja jooksul) mõne operatsiooni.

Läbiviijad: Helen Haava

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

See sündmus on juba ära toimunud 08.03.2023 - Leia uus