Unistad harmoonilisematest suhetest? Igatsed rohkem energiat, rahulikumat meelt või selgemaid mõtteradu? Selleks, et suudaksid juhtida oma emotsioone ning need ei juhiks hoopis Sind, on abiks sügava ühendatud hingamise praktika.

Kui piisavalt kaua sügavalt ja ühendatult hingata, hakkavad pinged kehas avanema ja sulama, kuni ühel hetkel tunneme vaid vabaduse- ja kergusetunnet. Teadlik sügav ühendatud hingamine aitab keskenduda, annab väge, rahustab meelt, vähendab stressi, lõdvestab keha, aitab näha lahendusi ning võimalusi ja teeb meele selgeks ning ärksaks. See on ülimalt efektiivne viis loomaks muutusi endas kiiresti.

Sündmuse alguses räägime hingamisest, sealhulgas tutvustan Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse tehnika põhimõtteid, millele järgneb muusika saatel hingamisrännak mattidel pikali. Sügavamaks pingete vabastuseks kasutan kehatöö võtteid.

Kõik vajalik on kohapeal olemas. Pane selga mugavad riided ja võta keha pealt ära nutikellad ja ehted.

Sel sündmusel sisened turvalisse ruumi, kus kõik toimuv jääb konfidentsiaalseks, et saaksid end vabaks lasta ning kogeda ühendust oma tõelise olemusega. See on kogemist väärt!

Üritus kestab ca 2h.
Osalustasu: 35 eur.

See sündmus pole Sinu jaoks, kui oled rase, alla 16, Sul on kõrgvererõhu tõbi, epilepsia, glaukoom, infarktioht, skisofreenia, aneürism või oled läbinud hiljuti (kuu aja jooksul) mõne operatsiooni.

Läbiviijad: Helen Haava

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

Tasumine toimub kohapeal sularahas

See sündmus on juba ära toimunud 17.09.2023 - Leia uus