Hilise hommiku sirutav jooga.

Hommikune Yin jooga tund sobib Sulle, kui soovid alustada oma päeva rahulikult ja tasakaalustatult. Yin jooga on pehme ja lõdvestav praktika, mis keskendub sügavate venituste pikale hoidmisele, et leida endas üles sisemine rahu ja tasakaal.

Tundi on põimitud lühike meditatsioon, pikad venitused ja väikesed hingetõmbepausid, et tuua fookus endale. Sügavad ja aeglased venitusharjutused suunavad tähelepanu hingamisele ning keha tunnetamisele. Yin joogas saab kasutada toetavaid patju ja plokke, et tunda end asendites mugavalt ning lasta lihastel lõdvestuda.

See tund sobib kõigile, olenemata painduvusest – isegi kui arvad, et Sa ei paindu üldse. Yin jooga tund keskendub pigem sisemisele kui välimisele jõule. Yin jooga aitab vähendada stressi, parandada painduvust ja leevendada pingeid lihastes ning liigestes.

Riietu nii, milles tunned end iseendana ja mugavalt. Võid kaasa võtta oma mati, aga vajadusel selle minu käest, kui endal joogamatti pole. Tund kestab umbes 1 tund ja 15 minutit ning pärast seda saad alustada oma päeva täis rahu ja rõõmu.
Võtan su vastu nii nagu oled – siin oled südamest oodatud! 💚

Läbiviijad: Airi Laine

Registreerumine

Osaluspanus: 10€

See sündmus on juba ära toimunud 10.11.2023 - Leia uus