Hõssa – me saame 3 aastaseks!

∘◦❀◦∘ Hea sõber! ∘◦❀◦∘

Kutsume Sind tähistama Helisevate Sõsarate sünnipäeva ja elu tsüklilisust ilusas muusikalises vormis. ♡

➳ Oleme nende aastate jooksul kooslusena ja igaüks individuaalselt tublisti kasvanud, tiibu sirutanud ja arenenud. Oleme tänulikud kõigile oma senistele ja uutele laulusõpradele, kes on meie lauluringides osalenud ja meid toetanud.

➳ Loome ja pühitseme koos helgust, valgust, hoitust, lähedust, armastust, elu kõigis tema värvingutes ja ehedat koosolemise ilu – ikka kogu hingest ja südamest kooslaulmisega. Just nii, nagu hetkes loob ja kannab. Igal juhul saab olema väga mõnus ja hubane õhtupoolik.

🍒 Pakume ka hõrgutavat sünnipäevatorti ja teed.

➳ Tule sõbraga, perega, või lihtsalt iseendaga. Tule ja ole nii nagu oled. Üheskoos laulame hinged helisema ja südamepäikesed särama ♡ Kuna tegemist ühisloominguga, siis julgustame alati kõiki ka kaasa laulma ja helisema. ♫

➳ Ootame Sind väga meiega koos tähistama. On väga armas kingitus meile, kui aitad selle sündmuse kutsel levida.

➳Uksed avanevad natuke varem kell 16.30, et saaksid mõnusalt kohale tulla ja hubaselt sisse seada. Laulmisega alustame 17.00.

Kes me oleme?
➳ Helisevad Sõsarad on lauluõdede kooslus, keda ühendab armastus laulu, muusika ja koosloomise vastu. Sõsarate kooslusse kuuluvad Ingrid, Elo, Kristina Margit ja Triin. Igaüks oma erineva kõlapildi ja karakteriga, loovad nad harmooniliselt kaunist ja hingestatud muusikat. Sõsarad jagavad eesti-inglise-hispaania-indiaani keelseid laule, mida nad on kogunud paikadest ja lauluringidest nii siin- kui sealpool merd ja metsa. Samuti tuleb sekka ürgset regivärssi ja omaenda sulest kirjutatud loomingut. Kõike seda, mis on neid ennast sügavalt inspireerinud ja puudutanud.

˚ ✧ ˚ ✧ ˚ ✧ ˚

Maitseproovi Helisevate Sõsarate muusikast leiab:

Helisevate Sõsarate ‘Avatud Südamete Lauluring’ grupiga saab liituda:
https://www.facebook.com/groups/3543953659030757

Läbiviijad: Helisevad Sõsarad

Registreerumine

Osaluspanus: 15/20/25€

Eelmüügist üksikpilet 20 EUR, sõbrapilet 1+1 30 EUR, Kohapeal 25 EUR


Registreeru