Mediteerides eemaldume tavaelu siginast-saginast, et kuulata Jumaliku Allika vaikseid rahulikke sõnumeid. Meis katkeb pidev jutu-ja mõttevada ning vaikusehetkel avaneme inspiratsioonile ja Loojalt meie küsimustele antud vastustele. Nii me kogeme rahu ja vaikust kui seemned külvatakse. Nad idanevad ja kasvavad aja jooksul ning kannavad hiljem meie elus vilja.

Lõdvestudes võimsatesse gongihelidesse, tühjeneb meel, jumalik energia saab tühimiku kaudu siseneda ning meile avanevad õndsuse väravad

Oled oodatud gongiõhtule, kus õhtu jooksul kõlavad Sulle planetaarsete gongide Sedna, Chironi, Päikese, Kuu ja Veenuse ning teiste harmoonilise kõlaga pillide maagilised helid, mis toovad kogu sinu olemisse tervendust ja sisemist rahu.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama.
Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
Uksed avatakse kell 18.45

Registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud!

Lisainfo: tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pehmed lambanahad, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛

Oled südamest oodatud 💛

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 01.10.2023 - Leia uus