GONGIÕHTU ÜKS MAJAS
Rännak läbi 5 elemendi🌍🌊🔥🌪

Meie planeedi Maa põhielementideks on õhk, tuli, maa ja vesi.
Iga inimene koosneb neljast elemendist – maast , veest , tulest ja õhust. Paljudel on ülekaalus üks või kaks elementi ning nad vajavad seetõttu elementide tasakaalustamist.
Kui soovid oma elu paremaks muuta ning rohkem tasakaalu tuua, siis üks võimalus selleks on endas õppida tundma, aktiveerima ning tasakaalustama looduselemente, milles peitub tegelikult tohutu vägi.
Aga on ka viies element – Vaim, jumalik energia ehk meie tõeline jumalik olemus.
Meie rännaku eesmärk seekord on luua ühendus maa, õhu, tule ja veega – võtta endasse nende kõigi omadusi, elemente omavahel täiuslikult tasakaalu viies. Loome ühenduse ka oma Jumaliku Minaga – valgusallikaga meie enda sees.
Juhendatud rännak toimub kristallhelikausihelide saatel ning sellele järgnevad kogemust sügavamalt integreerida lubavad tervendavad ja sisemist rahu toovad gongihelid. Kõlavad ka mitmed teised harmooniliselt häälestatud pillid nagu tiibeti helikausid, šamaanitrumm, ookeanitrumm, vihmapill, koshi tuulekellad- õhk, tuli, maa ja vesi ning mitmed teised pillid.
Mediteerides eemaldume tavaelu siginast-saginast, et kuulata Jumaliku Allika vaikseid rahulikke sõnumeid. Meis katkeb pidev jutu-ja mõttevada ning vaikusehetkel avaneme inspiratsioonile ja Loojalt meie küsimustele antud vastustele. Nii me kogeme rahu ja vaikust kui seemned külvatakse. Nad idanevad ja kasvavad aja jooksul ning kannavad hiljem meie elus vilja.
Lõdvestudes võimsatesse gongihelidesse, tühjeneb meel, jumalik energia saab tühimiku kaudu siseneda ning meile avanevad õndsuse väravad.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

TOIMUMISE KOHT: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
TOIMUMISE AEG: 24. märts 2024 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
OSALUSTASU: 25 EUR
REGISTREERUMINE: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud.

Gongiõhtu viib läbi gongimeister ja -mentor Tiina Karjatse.

Matid, pleedid ja pehmed lambanahad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛
Oled südamest oodatud 💛

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 24.03.2024 - Leia uus