Mediteerides eemaldume tavaelu siginast-saginast, et kuulata Jumaliku Allika vaikseid rahulikke sõnumeid. Meis katkeb pidev jutu-ja mõttevada ning vaikusehetkel avaneme inspiratsioonile ja Loojalt meie küsimustele antud vastustele. Nii me kogeme rahu ja vaikust kui seemned külvatakse. Nad idanevad ja kasvavad aja jooksul ning kannavad hiljem meie elus vilja.

Lõdvestudes võimsatesse gongihelidesse, tühjeneb meel, jumalik energia saab tühimiku kaudu siseneda ning meile avanevad õndsuse väravad.

Oled oodatud gongiõhtule, kus õhtu jooksul kõlavad Sulle planetaarsete gongide Sedna, Chironi, Kuu ja Veenuse ning teiste harmoonilise kõlaga pillide maagilised helid, mis toovad kogu sinu olemisse tervendust ja sisemist rahu.

GONG on võimsa ja kõikehõlmava kõlaga püha pill, maailma üks vanimatest instrumentidest, mis aitab oma müstilise ja ülemhelide rikka kõlaga saavutada sügavat lõdvestumise seisundit. Hommikumaa filosoofia järgi aitavad GONGI orgaanilised helid vabaneda hirmudest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest.

Sukeldudes gongihelide ookeani, lahustuvad meid igapäevaelus painavad küsimused ja probleemid. GONGI helid tasakaalustavad organismi viies aju alfa – teeta tasanditele. See aitab aga kaasa loovuse suurenemisele ja mitmekordistab immuunsussüsteemi aktiivsust. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioon, mida kiirgame endast väljapoole. Läbi gongihelide saame oma vibratsiooni korrastada, muuta ja tasakaalustada.

Nii on väga levinud tagasiside gongimeditatsioonidelt ja -tseremooniatelt, et inimesed tunnevad end peale seda puhanuna, värskena, näevad probleemidele lahendusi, leiavad küsimustele vastuseid, kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust, inspiratsiooni – ja loovusepuhanguid.

Toimumise koht: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
Toimumise aeg: 16. juuni kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
Osalustasu: 25 eur
Registreerumine: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud, registreeruda saad sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛

Oled südamest oodatud 💛
Tiina

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 16.06.2024 - Leia uus