GONGIÕHTU ÜKS MAJAS
Armastus kui südametarkus✨️

Armastus toidab kogu Universumit ning on elu kõige tähtsam osa. Armastus on energia, mis eksisteerib kõikjal ja kõiges.
Elus ei ole ühtegi aspekti, mis ei hõlmaks armastust.
✨️
Isegi kõige pimedamas hetkes on olemas vajadus armastuse järele või igatsus luua armastust veel enam.
Kuid mis üldse on armastus?
On olemas sõnu ja termineid selle kohta, mis armastus on, kuid ometi on armastus midagi hoopis enamat kui lihtsalt sõnad ja mõtted.
✨️
Meis kõigis on olemas tugev sisemine püüdlus armastuse kõrgeimate tasandite poole, et kogeda armastust, mis on vaba kõikidest piirangutest. Isiksuse tasandil vallandab armastus sageli selle vastandi – hirmu. Iga kord kui liigud suurema armastuse sisse, tood nähtavale iseendas selle osa, kes pole tundnud end armastatuna.
Kas suudad kujutleda, mis tunne oleks kui su süda oleks kogu aeg avatud ning sa võid usaldada, et kõikjal, kuhu lähed, on rahulik, sõbralik ja usaldav õhkkond ning sinu sisemine tarkus toimib õrnalt ja hellalt ning armastav ring käib sinuga alati kaasas?
Oled oodatud gongimeditatsioonile, kus vaatleme, mida armastus me jaoks tähendab, kuidas seda kogeme ning häälestume südametarkuse ja armastuse lainele. Loome kujutluse, mil moel võiksime veel enam jagada ja kogeda armastust igapäevaelus.
Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees.

Toimumise koht: Üks Maja, Valdeku 66, Nõmme, Tallinn
Toimumise aeg: Reede, 16.veebruar 2024, kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
Osalustasu: 25 eur

Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas.
Kaasa võta avatud meel ja soe süda.
Oled südamest oodatud!

Tiina

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 16.02.2024 - Leia uus