GONGIÕHTU

Mees- ja naiseenergia tasakaal
26. aprill 2024 kell 19.00

Kõik siin ilmas kannab endas kahte omavahel polaarset jõudu – mehelikku ehk Yang ja naiselikku ehk Yin printsiipi.
Šamanistlikust vaatenurgast on inimene samaaegselt nii Vaimne kui ka Materiaalne olend, kes kannavad endas vaimolenditena Sisemist Meest ja Sisemist Naist.

Vasak kehapool ja parem ajupool on seotud Sisemise Naisega, parem kehapool ja vasak ajupoolkera aga Sisemise Mehega. Igas inimeses on välja kujunenud just temale omane Sisemise Mehe ja Sisemise Naise suhestumine, see avaldub kehavormis, kehakeeles, emotsionaalsete seisundite, elamise strateegiate ja harjumuste ning veendumustena.

Läheme sisemisele rännakule kohtuma oma sisemise mehe ja naisega. Kohtumise eesmärk on lubada esile astuda nii sisemisel mehel kui naisel, lubada neil mõlemil terveneda meie sisemise tule paistel ning ühineda, et tuua meie olemusse mees-ja naiseenergia tasakaal ja harmoonia. Nii toome tasakaalu ja harmooniat ka oma suhetesse ja igapäevaellu.

Tasakaalustavast juhendatud meditatsioonist läheme sujuvalt üle lõõgastavale gongihelirännakule, et kogetut integreerida ning läbi helide sügavamalt energiad kehas tasakaalu tuua.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Gongiõhtu viib läbi gongimeister ja -mentor Tiina Karjatse

TOIMUMISE KOHT: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
TOIMUMISE AEG: 26. aprill 2024 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
OSALUSTASU: 25 eur
REGISTREERUMINE: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud, registreeruda saad sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pleedid ja pehmed lambanahad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛
Oled südamest oodatud 💛

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 26.04.2024 - Leia uus