GONGIÕHTU ÜKS MAJAS
Kosmilised sagedused

7. APRILL 2024 KELL 19.00- 21.00

Oled oodatud gongiõhtule, kus siseneme seekord võimsasse kosmiliste helide ja planetaarsete sageduste ruumi.✨️
Nimelt kombineerin seekord koos planetaarsete gongide kosmiliste helidega ka planeedihelisid, mis on salvestatud raadiolainetena otse kosmosest ning konverteeritud helilaineteks.
Planetaarsete gongide helid loovad meie jaoks erilise kosmilise müsteeriumi, kus võib pingutuseta tunda, et langed justkui Looja kätele, heidad eksistentsi rüppe, et puhata ja terveneda.
Lubame eriliselt lõõgastavatel, müstilistel, kosmilistel ja sisemist tarkust äratavatel harmoonilistel helidel ja sagedustel end kanda tajude ja tundmuste piirimaile, kus võid tunda ja kogeda oma hinge lugu ja laulu. Lubame vastu võtta olulised sõnumid, mis meie kõrgemal tarkusel meile anda on.
🌠
Gongiõhtu jooksul kõlavad Sulle planetaarsete gongide Sedna, Chironi, Päikese, Kuu, Maa, Marsi ja Veenuse ning teiste harmoonilise kõlaga pillide maagilised helid, mis toovad kogu sinu olemisse tervendust ja sisemist rahu.
Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama.
Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.

Gongiõhtu viib läbi gongimeister ja -mentor Tiina Karjatse

TOIMUMISE KOHT: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
TOIMUMISE AEG: 7. aprill 2024 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
OSALUSTASU: 25 eur
REGISTREERUMINE: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud, registreeruda saad sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pleedid ja pehmed lambanahad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛

Oled südamest oodatud 💛

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 07.04.2024 - Leia uus