Mis see vabadus siis ikkagi on? Kas ma olen tegelikult vaba?
Oled oodatud gongimeditatsioonile Üks Majas, mille pühendame seekord sisemisele vabadusetundele. Vaatleme, mil moel igapäevaselt iseendale seame piiranguid ning kuidas valida usalduse, rõõmu ja vabaduse tee.

Vabadus- see on sisemine tunne, teadmine, et võin valida just seda, mida tahan ning olen ise oma elulaeva kapten. Vabadus tuleb veendumusest, et minu elu kuulub tõesti mulle endale ning mina olen see, kes vastutab.
Kui õpime tundma vabaduse olemust, siis jõuame palju lähemale hingevalgusest rikastatud tavareaalsusele ning kogeme elus rohkem rõõmu. Ainsad piirangud vabaduse ees on piirangud, mida ise endale seame.

GONG on võimsa ja kõikehõlmava kõlaga püha pill, maailma üks vanimatest instrumentidest, mis aitab oma müstilise ja ülemhelide rikka kõlaga saavutada sügavat lõdvestumise seisundit. Hommikumaa filosoofia järgi aitavad GONGI orgaanilised helid vabaneda hirmudest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest.
Sukeldudes gongihelide ookeani, lahustuvad meid igapäevaelus painavad küsimused ja probleemid. GONGI helid tasakaalustavad organismi viies aju alfa – teeta tasanditele. See aitab aga kaasa loovuse suurenemisele ja mitmekordistab immuunsussüsteemi aktiivsust. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioon, mida kiirgame endast väljapoole.

Läbi gongihelide saame oma vibratsiooni korrastada, muuta ja tasakaalustada. Nii on väga levinud tagasiside gongimeditatsioonidelt ja -tseremooniatelt, et inimesed tunnevad end peale seda puhanuna, värskena, näevad probleemidele lahendusi, leiavad küsimustele vastuseid, kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust, inspiratsiooni – ja loovusepuhanguid.

TOIMUMISE KOHT: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
TOIMUMISE AEG: 19. mai 2024 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45
OSALUSTASU: 25 EUR
REGISTREERUMINE: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud. Palun täida registreerimisvorm!

Matid, pleedid ja pehmed lambanahad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda.
Oled südamest oodatud!

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€