Oled oodatud gongiõhtule, kus planetaarsete gongide helid loovad meie jaoks erilise kosmilise ruumi, mille hoituses võib pingutuseta tunda, et langed justkui Looja kätele, heidad eksistentsi rüppe, kus puhata ja terveneda.
✨️
Lubame lõõgastavatel, müstilistel, kosmilistel ja sisemist tarkust äratavatel harmoonilistel helidel end kanda tajude ja tundmuste piirimaile, kus võid tunda ja kogeda oma hinge lugu ja laulu. Lubame endal vastu võtta olulised sõnumid, mis meie kõrgemal tarkusel meile anda on.
Sel õhtul laulavad Sulle oma laulu mitmete planetaarsete gongide, kristallhelikausside, šamaanitrummi, koshi tuulekellade ja teiste muusikainstrumentide meeliülendavad helid.
✨️
Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.

Toimumise aeg: 22. oktoober kell 19-21:00 Üks Majas. Uksed avatakse 18:45.
Registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud.
Lisainfo: tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pehmed lambanahad, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda ✨️.
Oled südamest oodatud ✨️

Läbiviijad: Tiina Karjatse

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

See sündmus on juba ära toimunud 22.10.2023 - Leia uus