Tänulikkus on enne valgustumist kõrgeima sagedusega seisund, 900 Hz
(allikas: “Power vs Force” David R. Hawkings, M.D., Ph.D.)
Sellega kaasneb helgus ja loomingulisus.
Palun päriselt meenuta korraks hetki, mil oled tundnud tänulikkust kellegi suunal või millegi pärast, mis sinu elus on hästi olnud. See tunne on nii tõstev ja väestav, et varjutab kogu elu negatiivsuse ja sealt seisundist saavad meist loojad.
Sarja Gongihüpnorännak teisel kohtumisel tegeleme alateadvuse tasandil tänulikkuse märkamise ja tundmisega igapäevaelus, et sellest saaks ilma suurema pingutuseta meie elu harjumus ja uus supervõime.

Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi ja šamaanitrumm.

Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teeta-lainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanud, värskendatud ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Toimumise aeg: 11.01.2023 kell 19.00-21.30
Sisse sissepääs alates 18.30

Pilet: 25.- EUR täiskasvanud / 15.- EUR lapsed.

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud.

Lisainfo: Riietu mugavalt.
Helirännak toimub lamades ja kõik vajalik on koha peal olemas. Lambanahad, joogamatid, pleedid ning väga hubane ja turvaline ruum ootavad teid.

Minu kohta leiad rohkem infot
https://andrespohjala.com/

Läbiviijad: Andres Põhjala

Registreerumine

Osaluspanus: täiskasvanud 25, lapsed 15€

See sündmus on juba ära toimunud 01.02.2024 - Leia uus