IN ENGLISH BELOW

24.-26. augustini on tulemas Tallinnas Breath Mastery edasijõudnute intensiivkursus, see on workshop-treening teemal “Surmatung”. Dan Brulé on maailma muutev pioneer hingamistöö valdkonnas. Rohkem, kui 250,000 inimest üle 55 riigi teevad täna Dan´i teadliku hingamise metoodika alusel hingamistehnikaid oma tööl ja eludes.

Suur hulk nendest on olümpiavõitjad, tipp võitluskunstide meistrid, juhtivad psühhoterapeudid, meditsiinilised eksperdid, mungad, mediteerijad, jooga õpetajad, meelelahutuse artistid, personaalsed treenerid, tervendajad, elu treenerid, tippjuhid.

NB! Sündmus on inglise keeles, kuid meil on olemas ka sünkroontõlge eesti keelde.

24.-26. augustini toimub Tallinnas Dan´i Brulé teadliku hingamise workshop-treening teemal “Surmatung”.

On hingamismustreid mis lahustavad ja vabastavad valu ja hirmu. Kui me kasutame neid leidlike hingamismustreid oma süsteemis, siis meil pole vaja mõelda sellele et olla armastav või lahke, me ei pea püüdma olla kannatlikud või arusaavad, meil pole vaja fokusseerida oma tähelepanu et olla rahulik ja loov. Selle asemel kipume me automaatselt mõtlema ja tundma loomulikul moel. Me fokusseerime hingamistöö jõule ja potentsiaalile vabastades ennast füüsilistest, emotsionaalsetest ja psühholoogilistest kannatustest, jättes alles õnne, elevuse, armastuse ja loomingulisuse, isegi kõige keerulisematel momentidel oma elus…

Me tegeleme harjutuste ja tehnikatega, millega tegelevad tippsportlased, võitluskunstide sportlased, joogid ja meistrid, sest tavalised inimesed on samuti välja teeninud samal tasemel tervise, vabaduse, loomingulisuse ja vitaalsuse,” ütleb Dan Brulé eesseisva kursuse kohta.

Grupi suurus maksimaalselt 22 inimest.

Osaluspanus:
850eur, 12 kiiremale 675 eur

Kõik informatsioon kursuse kohta küsi pranayama.tallinn@gmail.com, tel. +372 509 99920, Heiki Tomson.

Kui soovid kursusel osaleda, registreeru juuresoleval ankeedil ja tasu broneerimistasu (150€) EE711010220266552227 TEADLIK HINGAMINE OÜ.

NB! Küsi võimalust järelmaksuga tasumise kohta.

IN ENGLISH

BREATH MASTERY ADVANCED COURSE:
“BREATHWORK AND DEATH URGE”
Teacher: Dan Brulé
In english with translation to estonian

There are breathing patterns that lock pain and fear and dis-ease in the body, and there are breathing patterns that dissolve and release pain and fear and dis-ease. When we train these resourceful breathing patterns into our system, we don’t have to think about being loving or kind, we don’t have to try to be patient or understanding, we don’t have to focus on being calm or creative. Instead, we automatically tend to think and feel, and naturally behave in these ways! We will be focusing on the power and potential of breathwork to free ourselves from physical, emotional, and psychological suffering, to remain blissful, ecstatic, loving, and creative, even in the most difficult moments of life… We will be focusing on breathing exercises and techniques used by elite athletes, warriors, yogis, and masters… because ordinary people deserve the same level of health, freedom, creativity, and aliveness!

Tuition: 850€, “early bird” for 12 people 675€
For more information, contact Heiki Tomson:
pranayama.tallinn@gmail.com, Tel. +372 5099 920

Läbiviijad: Dan Brule, Heiki Tomson

Registreerumine

Osaluspanus: 850€, 12-le kiiremale 675€

Broneerimistasu (150€) EE711010220266552227 TEADLIK HINGAMINE OÜ, võimalik järelmaks

See sündmus on juba ära toimunud 24.08.2023 - Leia uus