IN ENGLISH BELOW

Augusti lõpus on tulemas Tallinnas “Breath Mastery” algajate ja edasijõudnute intensiivkursused. Dan Brulé on maailma muutev pioneer hingamistöö valdkonnas. Rohkem, kui 250,000 inimest üle 55 riigi teevad täna Dan´i teadliku hingamise metoodika alusel hingamistehnikaid oma tööl ja eludes.

Suur hulk nendest on olümpiavõitjad, tipp võitluskunstide meistrid, juhtivad psühhoterapeudid, meditsiinilised eksperdid, mungad, mediteerijad, jooga õpetajad, meelelahutuse artistid, personaalsed treenerid, tervendajad, elu treenerid, tippjuhid.

Nii on näiteks Dan tipp motivatsioonitreeneri Tony Robbins personaalne hingamistreener. Ta on treeninud Kreeka-Rooma maadlejat Aleksander Karelinit ning nõustanud Venemaa judo, triatloni, tennise ja purjetamise koondiseid.

21.-23. augustini toimub Tallinnas Dan´i Brulé workshop-treening “Conscious breathing. The body, mind and soul transformation” workshop-treening.

NB! Sündmus on inglise keeles, kuid meil on olemas ka sünkroontõlge eesti keelde.

„See programm on loodud Tony Robbinsi „Platinum Partneritele“. Pärast seda kui hakkasime koostööd tegema, otsustas Tony teha seda treeningut oma „Idioloogiajuhide“grupile. Selles programmis on palju hingamist ennem ja peale tähtsat üritust, et end tippseisundiks ette valmistada ja sellest taastuda, vältides läbipõlemist. Ma õpetan võimsat tehnikat kuidas taasühenduda loova energiaga. Jagan teiega ka seda mida Tony õpetas oma üritusel „Kohtumine oma saatusega“. Me oleme omavahel vahetanud õpetusi ja ta on andnud mulle paar „teemanti“ – mul on õnn tuua need teieni.“ räägib Dan Brulé.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energitataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks ja stressi vabastamiseks ja ärevuse ellimineerimiseks. Teadliku hingamist saab kasutada ka esinemise ajal, tõstes väge ja vastupidavust. Seda saab kasutada ka lõpuni viimise ettevalmistusel, peale pingutust kiireks taastumiseks ja traumade ja vigastuste kiiremaks raviks. Sellel seminaril sa õpid kasutama oma hingamist, kui abivahendit keha, meele ja vaimu tervise, kasvu ja muutuse loomiseks. Sa saad avastada iga vea oma hingamissüsteemis ja muuta, iga negatiivse või limiteeriva hingamisharjumuse või mustri mis võib hoida sind tagasi su täispotentsiaali rakendamisest.

“Parem hingamine loob parema tervise – see on teadliku hingamise põhitõde. Kui me hakkame teadlikult lisama midagi oma hingamisele, me hakkame tõstma oma sügavamat teadlikust. Alateadlikus muutub teadlikuseks. Ja hingamine on elu. Tule ja koge seda koos meiega!

On hingamismustreid, mis lahustavad ja vabastavad valu ja hirmu. Kui me kasutame neid leidlike hingamismustreid oma süsteemis, siis meil pole vaja mõelda sellele et olla armastav või lahke, me ei pea püüdma olla kannatlikud või arusaavad, meil pole vaja fokusseerida oma tähelepanu et olla rahulik ja loov. Selle asemel kipume me automaatselt mõtlema ja tundma loomulikul moel. Me fokusseerime hingamistöö jõule ja potentsiaalile vabastades ennast füüsilistest, emotsionaalsetest ja psühholoogilistest kannatustest, jättes alles õnne, elevuse, armastuse ja loomingulisuse, isegi kõige keerulisematel momentidel oma elus…

Me tegeleme harjutuste ja tehnikatega, millega tegelevad tippsportlased, võitluskunstide sportlased, joogid ja meistrid, sest tavalised inimesed on samuti välja teeninud samal tasemel tervise, vabaduse, loomingulisuse ja vitaalsuse,” ütleb Dan Brulé eesseisva kursuse kohta.

Kursuse teemad:
21. august 10.00 – Teadlik hingamine füüsilise, emotsionaalse ja psüühilise tervise jaoks.
22. august 10.00 – Isiksuse kasv ja personaalse väärtuse juurdekasv. Äriline võimekus ja juhtimine. Sportlik tippsooritus.
23. august 10.00 – Ärkamine ja toitev loomingulisus. Tervendajate tervendamine. Spirituaalne ja ülim potentsiaal.

Grupi suurus: kuni 22 inimest

Kõik informatsioon kursuse kohta küsi pranayama.tallinn@gmail.com, tel. +372 5099920, Heiki Tomson.

Kohtumiseni kursusel!

IN ENGLISH
Dan is one of the top leaders in breathwork and has been working with Tony Robbins, the world famous American motivational speaker, coach, gamechanger. During this day Dan will share and exchange his experience with us and he will teach the same program, that he shared with Tony’s Mastermind Group. A treasure of inner wisdom and deep creative awakening.

About Dan Brulé workshop ” Conscious breathing. For body, mind and soul transformation”
BREATHWORK FOR PEAK PROFORMANCE, BUSINESS AND SPORTS

“This is a program I created for Tony’s Platinum Partners… After we worked together, he decided to give my training to his mastermind group. The program is about a lot… breathing to use before and after an important event, to prepare and recover, to put yourself into a peak state… to avoid burnout…also, I teach powerful techniques for reconnecting with creative energy. At the seminar, I will also share with the group some of what Tony teaches at his Date With Destiny event… we have been exchanging teachings.. and he has given me some gems I am happy to pass on.”

Conscious Breathing exercises, techniques and meditations can be used to increase energy, to focus, to relax and release stress, and to eliminate anxiety. Breathwork can be used during a performance to increase power and endurance. It can also be used to prepare before a completion, to recover more quickly after exertion, and to more quickly heal injuries and illnesses. At these seminars, you will learn to use your breath as a tool for health, growth and change, in body, mind and spirit. You can discover any flaws in your breathing system and change any negative or limiting breathing habits or patterns that could be holding you back from your full potential.
BREATHWORK FOR PHYSICAL, EMOTIONAL AND MENTAL HEALTH

Better breathing for better health – the basics of breathwork.
When we start to consciously add something to our breath, we start to raise our awareness. The unconscious becomes conscious. And the breath is life. So not only in this session, but in life your awareness raises. A radical shift through breathing. Come and experience with us!

We can awaken and develop those abilities when we play with the breath in certain ways. What’s more, something very remarkable happens in us when we train our breathing mechanism to automatically respond in certain ways to stressful events (internal or external)… There are breathing patterns that lock pain and fear and dis-ease in the body, and there are breathing patterns that dissolve and release pain and fear and dis-ease. When we train these resourceful breathing patterns into our system, we don’t have to think about being loving or kind, we don’t have to try to be patient or understanding, we don’t have to focus on being calm or creative. Instead, we automatically tend to think and feel, and naturally behave in these ways! We will be focusing on the power and potential of breathwork to free ourselves from physical, emotional, and psychological suffering, to remain blissful, ecstatic, loving, and creative, even in the most difficult moments of life… We will be focusing on breathing exercises and techniques used by elite athletes, warriors, yogis, and masters… because ordinary people deserve the same level of health, freedom, creativity, and aliveness!

BREATHWORK FOR CLEARING BIRTH TRAUMA & INFANCY ISSUES
The biggest trauma we all experience is our own birth! Remembering early primal impressions and events, we utilise the breath in re-programming them to empower and liberate us… so that we are able to more fully embody our divine nature and more fully express our true purpose and ultimate potential…

August 21: at 10.00-18.00 Breathwork for Physical, Emotional and Psychological Health.
August 22: at 10.00-18.00 Personal Growth & Self-Improvement, Business Perfomance and Leadership, Sport Perfomance.
August 23: at 10.00-18.00 Awakening and Fueling Creativity, Healing the Healer, Spiritulity and Ultimate Potensial.

For more information, contact Heiki Tomson:
pranayama.tallinn@gmail.com, Tel. +3725099920

Läbiviijad: Dan Brule, Heiki Tomson

Registreerumine

Osaluspanus: 850€, 12-le kiiremale 675€

Broneerimistasu (150€) EE711010220266552227 TEADLIK HINGAMINE OÜ, võimalik järelmaks

See sündmus on juba ära toimunud 21.08.2023 - Leia uus