Armas hing!
Kutsume sind 1. detsembril Üks majja kakaoringi, mille teemaks on avanemine iseendale ja mängulisusele, sügavusse laskumine ja enda suuruse vastuvõtmine.

Meie ruum on üles ehitatud mitmes etapis, kus me liigume läbi impromängude, juhendatud liikuva meditatsiooni, kirjutamisharjutuste ja lauluringi ning hääle.
Soovime kõikidele serveerida omaltpoolt eriti kvaliteetset tseremoniaalset kakaod ja võtta üheskoos aeg iseendale.

Kuna on kahaneva kuu faas, siis loome võimalused, et saame lahti lasta kehatöös kakaoga kõigest, mis on meid sulgenud iseenda suurusele.

Kohtumise pikkus on 4-5 tundi. On hea, kui sa ei pea pärast kuskile kiirustama ning saad veel kohapeal puuvilju ja seltskonda nautida.

Energiavahetus on 30€.
Kohti on 12 inimesele ning koha tagab ettemaks 10€.

Registreerimiseks saada oma osalemissoov emailile: kehadestjamuust@gmail.com
Kui sa soovid tulla, aga hetkel võimalused ei kanna, anna endast märku ja leiame lahenduse:)

Ruumi loovad ja hoiavad:
Ivo Reinok: Kakao tähendabki minu jaoks südame avanemist. Ja kui süda avaneb, siis avanevad ka keha ja hääl. Kakao on olnud hea kaaslane mu teel, tuues tähelepanu olulisele. Toonud mind mõtterägastikest välja, loonud ühendust issenda ja teistega. Loodusega. Muusikaga. Mul on olnud palju komplekse seoses oma häälega ning kakaol on olnud hääle avanemisel oluline roll. Need ongi peamised põhjused, miks pean vajalikuks kakaoringide loomist!

Carolin Ligi: Kakao on minu jaoks oma olemuselt nii mitmekülgne, kord kannab ta tseremoniaalseid sügavusi või saadab sooja tassina lihtsalt mõnusaid kodusossu hetki. Armastan väga kakaod juues tegeleda enda somaatikaga ja õppida keha kuulama ning tunnetama, näen kui suurt tervendust see on mulle toonud. Kakao on midagi mis kutsub alati nähtavale tõe ja minu kogemuses on ka kinkinud perspektiivi seda armastavalt vastu võtta!

Lisaks mõnusale maitsele sisaldab toor kakaost valmistatud jook kõrges koguses rauda, kroomi, tsinki, väävlit ja vaske, lisaks selle veel E- ja C-vitamiini ning suures koguses neurotransmittoreid mõjutavaid ja meie ajule rahuldust pakkuvaid aineosasid ning nende ehitusmaterjale (nt trüptofaani, 5-HTP-d, serotoniini, dopamiini, fenüületüülamiini ja anandamiidi).
Rohkem tseremoniaalse kakao kohta saad lugeda siit:
https://www.instagram.com/dalileokakao

Oled oodatud olenemata vanusest!
Peatse kohtumisteni,
Carolin
Ivo
Üks Maja

Läbiviijad: Carolin Ligi ja Ivo Reinok

Registreerumine

Osaluspanus: 30€

Koha tagab ettemaks 10€.

See sündmus on juba ära toimunud 01.12.2023 - Leia uus